مهرواره در کرمانشاه

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه، مهرواره رخداد خوبی برای فرهنگ‌سازی در بین آحاد جامعه دانست و گفت: مهرواره کمک می‌کند تا مردم خودشان به حل معضلات و مشکلات جامعه بپردازند؛ اگر این فرهنگ سازی اتفاق بیفتد، پیشرفت‌های خوبی را در سطح جامعه شاهد خواهیم بود.

حجت الاسلام مهدی کارگر معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با دبیرخانه مهرواره، با اشاره به روند برگزاری مهرواره محله همدل در استان محل خدمت خود گفت: این مهرواره در شهرستان های استان کرمانشاه نسبت به مرکز استان بیشتر مورد اقبال واقع شد و افراد بیشتری شرکت کردند و دلیل آن این بود که در مرکز استان رئیس شهرستان منصوب نشده است.

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی کرمانشاه اظهار داشت: با هماهنگی هایی که با صدا و سیمای استان صورت گرفت تیزرهای تبلیغاتی مهرواره پخش شد و در هر شهرستان بنرهای تبلیغاتی را در نقاط پر رفت و آمد نصب کردیم، اما برخلاف شهرستان ها در مرکز استان استقبال خوبی نداشتیم با این حال در رتبه ششم یا هفتم از نظر تعداد شرکت کننده هستیم.

وی بیان داشت: مهرواره رخداد خوبی برای فرهنگ سازی در بین آحاد جامعه است و کمک می کند تا مردم خودشان به حل معضلات و مشکلات جامعه بپردازند؛ اگر این فرهنگ سازی اتفاق بیفتد، پیشرفت های خوبی را در سطح جامعه شاهد خواهیم بود.

حجت الاسلام کارگر گفت: موفقیت دولت ها در گرو کمک و حضور مردم در صحنه های مختلف است و اگر مردم پای کار نیایند، سرکار آمدن بهترین دولت هم نمی تواند مشکلی از مشکلات جامعه برطرف کند.