مهرواره در تربت حیدریه

به همت حجت الاسلام قاسمی و پیرو سیره اهل بیت(ع) در حمایت از اقشار بی‌بضاعت، عملیات تعمیر و بهسازی منازل مسکونی و ساخت حمام و سرویس بهداشتی برای نیازمندان در یکی از روستاهای تربت حیدریه انجام گرفته و این اقدامات موجب شده در منطقه حوزه فعالیت این روحانی تلاشگر دیگر هیچ خانواده‌ای از امکانات اولیه زندگی محروم نماند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام عباس قاسمی متولد سال ۱۳۶۸ و اهل شهرستان تربت حیدریه استان خراسان رضوی و امام‌جماعت مسجد جامع روستای فخرآباد این شهرستان است.
او با همکاری کمیته امداد و مشارکت اهالی روستا، گروهی را جهت انجام کارهای عمرانی از جمله تعمیر و بهسازی منازل مسکونی نیازمندان و ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای آن‌ها تشکیل داده است.
به گفته این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، این روستا دارای ۶۵۰ نفر جمعیت است که تقریبا ۴۰ خانواده آن نیازمند هستند؛ اما اقدامات این گروه موجب شده که اهالی روستا از امکانات اولیه زندگی محروم نمانند.
وی همچنین در زمان شیوع کرونا، با همراهی دانشجویان روستا و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، به برگزاری کلاس‌های کمک آموزشی برای دانش آموزان اقدام و برای آن‌ها دوره‌های آموزش قرآن را نیز برگزار کرد.
توزیع سبدهای غذایی و ایجاد باشگاه ورزشی ویژه جوانان با منابع مردمی از دیگر اقدامات خیرخواهانه حجت الاسلام قاسمی در این روستا می‌باشد.