مهرواره در شهرستان دلگان

حجت‌الاسلام نیری با بیان اینکه «مهرواره محله همدل» طرحی مثمرثمر برای خدمت به ملت است گفت: ساخت منبع آب بتنی ۲۰۰ هزار لیتری برای تأمین آب ۷روستای محروم دلگان از ثمرات این طرح است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل؛ حجت‌الاسلام اکبر نیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان با بیان اینکه «مهرواره محله همدل» طرحی مثمرثمر برای خدمت به مردم و رفع مشکلات فرهنگی و اجتماعی است اظهار کرد: تأمین آب شرب سالم با ساخت منبع آب بتنی ۲۰۰ هزار لیتری برای روستاهای «چاه الوند،موتور حسن مطلق، محله ساربانان، محله شهیکی‌ها، سردشت و موتور ۱۵ خرداد از ثمرات طرح مهرواره همدل است و با اتمام این طرح، ۱۰۰۰ خانوار در این مناطق از آب سالم و بهداشتی بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: اداره تبلیغات اسلامی دلگان در قالب طرح مهرواره محله همدل با مشارکت ۳ گروه جهادی «امام حسن مجتبی (ع) کرج»، «مالک اشتر زمان کرج»، «شهید قاسم سلیمانی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان» و خیرین این شهرستان، در گام اول با شناسایی مشکلات مردم منطقه و اولویت‌بندی آنها، تأمین آب شرب برای مناطقی که فاقد آب لوله کشی هستند را در دستور کار خود قرار داد و زمینه ساخت منبع و لوله کشی آب به مناطق محروم را آغاز کرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلگان تصریح کرد: رفع مشکلات معیشتی خانواده‌های محروم و کارآفرینی برای جوانان و بانوان خانه‌دار از دیگر برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی دلگان به شمار می‌رود.

نیری در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: اجرای طرح‌هایی مانند مهرواره محله همدل در استان‌های تلفیقی به‌ ویژه سیستان و بلوچستان می‌تواند عامل تحکیم وحدت باشد همچنین می‌توان گفت بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی مناطق محروم و حاشیه شهرها در قالب طرح مهرواره محله همدل با مشارکت، وحدت و همت امامان محله، نیروهای جهادی و خیرین رفع خواهد شد.

در دیگر رسانه ها:

سایت سازمان تبلیغات