مهرواره در شهرستان شاهین شهر

مردم ایران همواره در تمامی بحران‌های کشور خوش درخشیدند که بحران شیوع ویروس کرونا نیز از این قاعده مستثنی نیست و بار دیگر این دوران سخت و طاقت فرسا مردم دغدغه‌مند را به میدان عمل کشاند تا با کمک‌هایی در قالب مواسات و همدلی به یاری نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا بشتابند؛ آقای عسگری از جمله همین افراد است که سهم بسزایی در دستگیری از نیازمندان در این دوران سخت داشته است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
پرویز عسگری متولد سال ۱۳۳۹ و اهل شهرستان شاهین شهر استان اصفهان و مسئول کانون بسیج مداحان شهرستان میمه و شاهین شهر است که با هدف لبیک گویی به فرامین مقام معظم رهبری درخصوص مواسات و همدلی با قشرهای آسیب پذیر در دوران کرونا اقدام به انجام کارهای نوع دوستانه در این ایام کرده است.
او با کمک دیگر اعضای این کانون و با ارتباط گیری با خیرین توانسته مبالغ و اجناسی را فراهم کند و به نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در محله و شهر توزیع نماید.
آن‌ها در طی دوسال اخیر قریب به ۱۰۰میلیون تومان مبالغ نقدی جمع آوری کردند و صرف کمک به بیماران کم برخوردار، آزادی زندانیان و تأمین هزینه نسخه دارو نیازمندان کرده‌اند.
او همچنین به آسیب دیدگان از کرونا کمک‌های نقدی داشته و اقلام ضروری زندگی از قبیل روغن، رب، ماکارونی، تن ماهی، گوشت گرم و برنج میان آن‌ها توزیع نموده است همچنین‌ توزیع ۳۰۰کیلو گرم مرغ گرم درب منزل نیازمندان از جمله اقداماتی است که به همت آقای عسگری انجام گرفته است.
او افزون بر این در شب یلدا بسته های میوه و شیرینی و در ایام عید نوروز لباس‌های نو برای بچه های بی بضاعت و بی سرپرست تهیه و میان آن‌ها توزیع می‌کند.
این مرد دغدغه‌مند همچنین اقدامات متنوعی را برای حمایت از دانش آموزان نیازمند به عنوان امیدهای‌آینده کشور انجام داده که تهیه لوازم التحریر و اقلام مورد نیاز تحصیلی برای آن‌ها از جمله این اقدامات می‌باشد.
آقای عسگری کارمند بازنشسته وزارت دفاع است که اکنون مسئولیت کانون بسیج مداحان شاهین شهر و میمه را عهده دار است که این کانون زیرنظر سپاه صاحب الزمان(عج) این شهرستان فعالیت دارد.
او تا قبل از شیوع کرونا نیز خدمات مختلفی را انجام داده است و در جذب جوانان به مداحی و برگزاری کلاس‌های آموزش مداحی برای آن‌ها فعالیت داشته و در زمینه رسیدگی به نیازمندان هم اهتمام بسیاری داشته است اما به گفته او از زمان شیوع کرونا این فعالیت‌ها افزایش یافته چراکه نیازمندی مردم نیز بواسطه این ویروس منحوس نسبت به گذشته افزایش یافته است.
این مرد تلاشگر عمده منابع لازم برای فعالیت‌های خود را از طریق خیرین و مشارکت‌های مردمی تأمین می‌کند و همواره سعی دارد گره‌هایی را از زندگی نیازمندان بگشاید و لبخند رضایت را بر لبان آن‌ها بنشاند.