مهرواره در شهرستان میامی

حجت الاسلام نور آبادی در اقدامی ارزشمند و خلاقانه توانسته افرادی را از حرفه های مختلف برای انجام کارهای جهادی جذب کند و از این افراد برای انجام کارهای نیازمندان و رفع مشکلات آن‌ها بهره گیرد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام ابراهیم نور آبادی در سال ۱۳۷۰ در شهرستان سبزوار استان خراسان رضوی متولد شد و اکنون در شهرستان میامی استان سمنان مشغول به انجام کارهای خیرخواهانه است.
او حدود سه سال در مسجد جامع و اکنون در مسجد امام حسن مجتبی(ع) این شهرستان فعالیت دارد و در ابتدای فعالیت خود، به شناسایی مشکلات محله پرداخت و اطلاعاتی از محله برای خود تهیه کرد و سپس با اولویت سنجی آن‌ها شروع به حل مشکلات مردم نمود.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، با جذب خیرینی که نجات یک فرد را نجات یک جامعه تلقی می‌کردند هزینه کمپ ترک اعتیاد ۲۰معتاد را فراهم کرد و آن‌ها را از دام اعتیاد نجات داد.
وی همچنین به امورات خانواده‌های ایتام رسیدگی و به ساخت حمام برای یک خانواده نیازمند اقدام کرده است.
این روحانی تلاشگر برای یک بانوی سرپرست خانوار نیز چرخ خیاطی تهیه کرد تا با اشتغال به کار خیاطی بتواند منبع درآمدی برای خود داشته باشد.
او از دانش آموزانی که نیاز به کمک تحصیلی داشتند حمایت‌هایی انجام داد و برای ۱۵ دانش آموز بی‌بضاعت تبلت و گوشی موبایل تهیه نمود.
حجت الاسلام نور آبادی همچنین با هماهنگی های خود توانسته هفته‌ای چند ساعت از حضور تعدادی معلم برای کمک به دانش آموزان نیازمند بهره گیرد.
این روحانی فعال معتقد است که می‌توان بوسیله خود مردم برای مردم کارهایی انجام داد و بعضا نیاز به حمایت ارگان‌های دولتی نیز نخواهد بود و برای اثبات این حرف خود از هر حرفه‌ای همچون نجاری، تعمیرات موبایل، گچ‌کاری، سرامیک کاری و … تعدادی از افراد را جذب کرد که در قالب گروه جهادی “شهید سید کاظم موسوی” فعالیت کنند و نیازمندان برای انجام کارهای خود و دریافت اینگونه از خدمات به آن‌ها مراجعه نمایند.
او حالا ماهی یک‌روز از این افراد برای انجام کارهای نیازمندان استفاده می‌کند تا علاوه بر شکل گیری محله‌ای همدل، آن‌ها را در انجام کارهای خیر سهیم کرده باشد.
حالا بسیاری از مردم شهرستان میامی، این روحانی دغدغه مند را به دلیل کارهایی که انجام داده به خوبی می‌شناسند و برای حل مشکلات خود به او مراجعه می‌کنند.