مهرواره در سردشت

آقای مجتهدی از فرهنگیان شهرستان سردشت است که به دلیل افزایش اعتیاد در سطح شهرستان خود، تصمیم به فعالیت در زمینه پیشگیری از این آسیب می‌گیرد و در طی یکسال، حدود ۷ کارگاه پیشگیری از اعتیاد برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهرواره محله همدل
، فریدون مجتهدی متولد سال ۱۳۵۸ و اهل شهرستان سردشت استان آذربایجان غربی و از فرهنگیان دغدغه‌مندی است که در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تلاش می‌کند.
عمده فعالیت او در راستای پیشگیری از اعتیاد و مبتلا شدن جوانان به این بلای خانمان سوز است و در این راستا به برگزاری کارگاه‌های آموزشی جلوگیری از اعتیاد با حضور مشاورین نیروی انتظامی اقدام کرده است که مخاطبان این کارگاه ها از نوجوانان دبیرستانی تا بزرگسالان می‌باشند.

این مرد پرتلاش سال ۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده و علاوه بر تلاش برای پیشگیری از اعتیاد جوانان، در زمینه شناسایی و دستگیری از خانواده‌هایی که از نظر اقتصادی از وضعیت مناسبی برخوردار نیستند، نیز تلاش می‌کند.
آقای مجتهدی بنا دارد این اقدامات خود را ادامه دهد و در صورت حمایت مراکز و ادارات دولتی برای اخذ مجوزهای لازم، تصمیم به ورود مستقیم در بحث ترک اعتیاد افراد و فرستادن معتادان به کمپ دارد.
او در یکسال اخیر حدود ۷ کارگاه پیشگیری از اعتیاد برگزار کرده و بازخوردهای خوبی را از برگزاری این کارگاه‌ها و تأثیر آن به روی افراد دریافت کرده است.