مهرواره محله همدل در گلستان

حجت‌الاسلام رضا دیلمی گفت: تاکنون دو هزار و ۴۰۰ نفر از قشر جهادی استان گلستان برای حل مسائل و مشکلات محله خودشان در «مهرواره محله همدل» ثبت نام کردند.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل؛ حجت‌الاسلام رضا دیلمی اظهار کرد: در طول ماه مبارک رمضان، با موضوع « تحقق زنجیره تواصی به حق و نشر فضیلت‌ها » عملیات فرهنگی، اجتماعی و قرآنی فصل بندگی با ۱۵ کارگروه تخصصی با موضوعات مختلف در گلستان برگزار شد.
وی افزود: این برنامه‌ها با استفاده از ظرفیت عظیم تشکل‌های دینی و انقلابی با راهبری شبکه تبلیغی در کارگروه‌های مختلف همچون «تبلیغ نوین، شناخت رسانه، کودک و نوجوان، مساجد، هیئات مذهبی، بانوان، محتوا و ارتباطات» اجرا شد.
معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به برگزاری طرح محله همدل، ابراز کرد: این طرح با هدف «ایجاد وحدت، همدلی، همبستگی اجتماعی، هم افزایی، امید آفرینی، خدمت رسانی و حل مشکلات محلات» در محلات این استان در حال اجرا است.
وی ادامه داد: تاکنون علاوه بر اعزام گروه های جهادی، حدود دو هزار و ۴۰۰ نفر از مردم استان در محلات مختلف به‌عنوان داوطلب جهادی، برای حل مسائل و مشکلات محله خودشان با ارسال عدد ۱ به سامانه ۵۰۰۰۱۷۵ در این طرح، ثبت نام کردند که این روند تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.
دیلمی گفت: همچنین در طول ماه مبارک رمضان با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا، مساجد سراسر استان به‌عنوان پایگاه تواصی به «حق و به صبر» و «مدیریت بحران» با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برنامه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی در سطح استان برگزار کردند.
معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: بحث تولید محتوا در اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با رویکرد به میدان آوردن مردم درخصوص حل مشکلات فرهنگی و اجتماعی، دنبال می‌شود.

در دیگر رسانه ها:

سایت سازمان تبلیغات