مهرواره در شهرستان رزن

حجت الاسلام مجیدی‌نژاد با برگزاری دوره‌های آموزشی توانسته برای بانوان بدسرپرست و بی سرپرست اشتغال ایجاد نماید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام ابراهیم مجیدی نژاد متولد سال ۱۳۶۶ و اهل شهرستان رزن استان همدان است که از سال ۱۳۸۹ در کنار تحصیل حوزوی به کار تبلیغ مشغول شده و در روستاهای مختلف به عنوان روحانی مستقر فعالیت داشته است.
او جهت ایجاد اشتغال برای بانوان بدسرپرست و بی‌سرپرست، با همکاری کمیته امداد و بهزیستی دوره‌های آموزش خیاطی، گلدوزی و قالی بافی برگزار کرده که بسیاری از این بانوان بعد از اتمام این دوره توانستند کسب و کاری برای خود راه اندازی و بوسیله آن درآمد زایی کنند.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل همچنین به منظور حل مشکلات اهالی روستا یک دفتر میانجی‌گری در روستا احداث نمود و با کمک شورا، دهیار، معتمدین محله و فارغ التحصیلان رشته حقوق اقدام به حل مشکلات خانوادگی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی روستا نموده است.
او برای حل مشکل کمبود فضای سبز روستا و برای اجرای سنت حسنه درختکاری، اقدام به تهیه ۴۰۰ نهال و کاشت آن جلوی درب منازل اهالی روستا نمود و بدین وسیله فضای سبر نسبتا خوبی را در روستا ایجاد کرد.
حجت الاسلام مجیدی نژاد همچنین به تعمیر منزل یک بانوی سالمند که دیوار خانه‌اش بر اثر باران تخریب شده بود پرداخت و به صورت گروه جهادی به همراه فرمانده پایگاه و دیگر اعضای فعال مسجد در یک روز کامل تعمیر این خانه انجام شد.


این روحانی تلاشگر از سال ۱۳۹۰ به انجام کارهای خیرخواهانه اقدام کرده و در روستاهای مختلف فعالیت داشته است که بازسازی مسجد، حل مشکلات خانه عالم روستاها، کمک به ترک اعتیاد معتادان، حل اختلافات خانوادگی افراد، توزیع بسته‌های غذایی، جذب مردم و بویژه جوانان به مسجد و ساخت سرویس بهداشتی و حمام برای نیازمندان از جمله اقدامات او در روستاهای مختلف می‌باشد که طی سال‌های فعالیتش انجام گرفته است.