مهرواره در شهرستان قائن

خدمت‌رسانی به مناطق محروم عزمی جهادی می‌طلبد اما دغدغه‌مندانی هستند که زندگی در همین نقاط محروم با کمترین امکانات ممکن را بر رفاه و آسایش ترجیح می‌دهند و در کنار همین محرومان قرار می‌گیرند تا با اقدامات و تلاش‌های خود، غبار محرومیت را از دل این مناطق بزدایند؛ حجت الاسلام نادی از جمله روحانیون تلاشگری است که با دل و جان برای محرومیت زدایی از منطقه حوزه فعالیت خود تلاش می‌کند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام نعمت نادی متولد سال ۱۳۷۰ و امام روستای گرماب شهرستان قائن از توابع استان خراسان جنوبی است.


او به انجام فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی در این منطقه پرداخته و با مشورت با بزرگان این روستا و با توجه به نیازمندی روستا در ایجاد یک آشپزخانه، اقدام به تغییر کاربری حمام قدیمی و متروکه روستا و تبدیل آن به آشپرخانه حاج قاسم سلیمانی کرده است تا این نیاز روستا را برآورده نماید.


این امام جماعت همچنین با کمک خیرین اقدام به ساخت مناره برای مسجد کرد و با توجه به اینکه این روستا در سال جاری از نعمت گاز برخوردار شد با کمک جمعی از خیرین به گازکشی مسجد و خرید بخاری برای آن پرداخت و نیازمندان را برای گازکشی منازلشان یاری نمود و تعدادی بخاری برای آن‌ها تهیه نمود.
او همچنین به تعمیر و گازکشی خانه عالم این روستا پرداخت که به دلیل کمبود امکانات سال‌ها این منطقه از نعمت وجود روحانیت محروم بود.
او حدود یکسال است که در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) این روستا فعالیت دارد روستایی که حدود یک هزار و ۳۰۰ نفر جمعیت دارد که حدود ۵۰خانواده آن کم برخوردار و بی‌بضاعت هستند.
حجت الاسلام نادی همچنین برای نیازمندان روستای گرماب با کمک پایگاه بسیج و شورا، بسته‌های غذایی تهیه و درب منازل آن‌ها توزیع نمود.
پخت آش نذری در ایام فاطمیه و اجرای برنامه‌های مفصل درمناسبت‌های مذهبی همچون عیدغدیر از دیگر تلاش‌های حجت الاسلام نادی در این منطقه محسوب می‌شود.