مهرواره در شهرستان سنقر

آقای خیرالله پور به انجام کارهای خیر در حوزه های مختلف اقدام کرده است که تأمین جهیزیه برای مزدوجین سادات و تهیه ۱۵ دستگاه تبلت و گوشی موبایل برای دانش آموزان نیازمند از جمله اقدامات او می‌باشد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
علی اکبر خیرالله پور متولد سال ۱۳۴۴ و اهل شهرستان سنقر استان کرمانشاه و مسئول هیئت قرآن و عترت و مسئول کانون تبلیغی، جهادی و فرهنگی شهرستان سنقر است.
این سرهنگ بازنشسته در جهت ارتقای فرهنگ دینی و آشنایی با علوم و معارف قرآنی و سیره اهل بیت(ع) فعالیت‌هایی را انجام داده است.
او همچنین به دلیل ضعف اقتصادی اهالی محله، تلاش‌هایی جهت محرومیت‌زدایی و کمک به خانواده های بی‌بضاعت انجام داده است و در زمینه تربیتی و ارتقای بنیه دینی و معنویت بخشی جوانان و نوجوانان نیز اقداماتی را پیش برده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، از سال ۱۳۵۸ در کانون فرهنگی، تبلیغی و جهادی مشغول به فعالیت است و مجوز آن را از سازمان تبلیغات دریافت کرده است.
وی همکاری خوبی با خادم‌یاران امام رضا(ع) و مرکز نیکوکاری علی ابن ابی طالب در سطح شهرستان دارد.
این مرد فعال در حدفاصل نیمه شعبان تا نیمه ماه مبارک رمضان امسال به ذبح ۲۰ رأس گوسفند به مبلغ ۱۰میلیون تومان، تهیه و توزیع یک تن برنج ایرانی بین نیازمندان به مبلغ ۲۵میلیون تومان، تهیه و توزیع یک هزار پرس غذای گرم، خرید یک دستگاه ماشین لباسشویی برای خانواده‌ای بی سرپرست و خرید یک دستگاه آبگرم‌کن برای یک خانواده بی بضاعت اقدام کرده است.
وی همچنین ۷ میلیون تومان به خادم‌یاران امام رضا(ع) جهت کمک به ساخت یک واحد مسکونی در روستا اهدا نموده است.
این مرد پرتلاش جلسات هفتگی تفسیر قرآن کریم برگرفته از مبانی و تفاسیر شیعی را برگزار می‌کند و در سطح شهرستان به تهیه بسته‌های غذایی و تأمین بخشی از هزینه درمان خانواده‌های نیازمند، تأمین جهیزیه برای مزدوجین سادات و تهیه ۱۵ دستگاه تبلت و گوشی موبایل برای دانش آموزان نیازمند جهت ایجاد عدالت آموزشی اقدام نموده است.