مهرواره در شهرستان نطنز

روحانی دغدغه مندی که پیرو تأکید رهبری مبنی بر امید آفرینی در جامعه در اقدامی ارزشمند به بیان دستاوردها و توانمندی‌های نظام پرداخته تا نقشی در گسترش امید در جامعه ایفا کرده باشد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام ابوالفضل کلثومی متولد سال ۱۳۵۹ و اهل شهرستان نطنز استان اصفهان است که در مسجد امام رضا(ع) این شهرستان در راستای امید آفرینی گام‌های ارزشمندی برداشته است.
او برای حل یکی از مشکلات اصلی جامعه که نا امیدی است و در راستای فرمایش و تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر امید آفرینی و گسترش امید در جامعه، سعی در به نمایش گذاشتن توانمندی و کارآمدی نظام از طریق بیان دستاوردهای نظام و انقلاب داشته و نسبت به کم کاری رسانه‌ها در این زمینه انتقادی جدی دارد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، از دستاوردها و اتفاقات خوب کشور در رشته های پزشکی، نانو، هوافضا، ورزشی و…خبر داد که می‌تواند مایه امید و چراغ راهی برای مردم باشد.
او در جلسات مختلف و از طریق سخنرانی و یا نشر این اخبار در فضای مجازی به معرفی این دستاوردها پرداخته و از عکس العمل عجیب و تعجب همگان از این دستاوردها خبر می‌دهد.
این روحانی دغدغه مند همچنین از موفقیت ایران در زمینه پیوند کبد و اختراعات جوانان نابغه این مرز و بوم و دستاوردهای آن‌ها در عرصه های مختلف خبر می‌دهد و به ارزش این اختراعات در زمینه ارز آوری اشاره می‌کند و بعضی از این دستاوردها را بی سابقه و بدون نمونه معرفی می‌کند.
او فعالیت‌هایی را در زمینه کمک به نیازمندان نیز داشته که تهیه و توزیع سبد کالا، تسویه بدهی بدهکاران در مغازه‌ها و حمایت از دانش آموزان نیازمند و خرید تبلت برای آن‌ها از جمله این اقدامات است.
این روحانی تلاشگر همچنین در زمینه تهیه دارو و تأمین هزینه درمان بیماران کرونایی نیز فعالیت‌هایی را پیش برده و برای حل اختلافات خانوادگی افراد و ایجاد صلح و سازش بین آن‌ها نیز اقداماتی را انجام داده است.


تأمین جهیزیه و سیسمونی برای نیازمندان، مشاوره برای ازدواج جوانان و ترویج ازدواج آسان نیز از جمله اقداماتی است که حجت الاسلام کلثومی در کارنامه خود ثبت نموده است.
او در پایان گفت وگوی خود، مهرواره محله همدل را از کارهای نمونه و طرحی وحدت آفرین و شور آفرین اعلام کرد که همگان را به تکاپو برای انجام کارهای خیرخواهانه سوق می‌دهد.