مهرواره در شهرستان نمین

حجت الاسلام علی‌نژاد به انجام کارهای نوع دوستانه پرداخته و در تلاش برای افزایش امکانات بیمارستان‌های شهرستان خود است تا خدمات گسترده تری به بیماران ارائه شود.
به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام اللهوردی علینژاد اهل شهرستان نمین استان اردبیل است که در مسجد فرهنگ این شهرستان با رویکرد مسجد محوری و با استفاده از اعتبارات خیرین و مشارکت‌های مردمی به امور محرومین رسیدگی و در صدد حل ریشه‌ای مسائل و مشکلات آن‌ها برآمده است.
او به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و انجام‌ کمک مؤمنانه لبیک گفته و به انجام کارهای خیر اقدام کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، در ایام کرونا به شناسایی افراد نیازمند پرداخت تا بتواند خدمات مختلفی را متناسب با نیاز آن‌ها ارائه دهد.
او همچنین در خرید دستگاه نوار قلب بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان نمین مشارکت داشته و مبلغی را نیز جهت تهیه دستگاه های ضروری همچون دستگاه خشکشویی به این بیمارستان اختصاص داده است.
این روحانی پرتلاش همچنین به تعمیر یکی از مساجد شهرستان نیز پرداخته و هفته‌ای یکبار در یکی از محلات به احسان نان اقدام می‌کند.
خرید لباس و کفش برای دانش آموزان نیازمند، تحت پوشش قرار دادن ۱۰ نفر از افراد بی بضاعت و واریز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان به صورت ماهیانه برای آن‌ها از دیگر اقدامات او می‌باشد.
حجت الاسلام علینژاد علاوه بر این، ماهیانه حدود ۵ میلیون تومان در اختیار رییس یکی از بیمارستان‌ها جهت تهیه دارو و درمان نیازمندان قرار می‌دهد.
او همچنین به تهیه و توزیع ماسک در ماه مبارک رمضان و محرم، پرداخت مبلغ ۶۸ میلیون تومانی جهت تعمیر مدرسه پرورش، تحت پوشش قراردادن ۵۸ نفر از بیماران، تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی و خرید ۴ دستگاه گوشی موبایل برای دانش آموزان نیازمند اقدام کرده است.
این روحانی فعال از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده و از ظرفیت بانوان و جوانان نیز بهره گرفته تا بتواند خدمات بهتر و گسترده تری را ارائه دهد.