مهرواره در شهرستان بابل

بانوی پرتلاشی که اقدام به معرفی کالاهای با کیفیت داخلی برای جوانان کرده تا تمایل آن‌ها را نسبت به برند‌های خارجی کاهش داده و افراد را به حمایت از تولیدات داخلی ترغیب نماید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
رقیه ذاکریان متولد سال۱۳۶۶ و اهل شهرستان بابل از توابع استان مازندران و مسئول امور بانوان سازمان تبلیغات این شهرستان است که اقدام به برگزاری جلساتی برای جلوگیری از تجمل‌گرایی در نوجوانان و کاهش تمایلات کاذب آن‌ها به برندهای خارجی کرده است و با دعوت از چندین کارگاه‌های نمونه داخلی اقدام به معرفی تولیدات داخلی و به نمایش گذاشتن کیفیت آن‌ها برای جوانان کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل همچنین در طرح دیگری به نام “مادرانه” با دعوت از اساتید دانشگاهی که روحیه جهادی دارند اقدام به تبیین نحوه ارتباط و طرز برخورد خانواده‌ها با فرزندان کرده است تا نقشی در اصلاح روابط خانواده‌ها و تربیت فرزندان ایفا کرده باشد.
او همچنین به دلیل تورم و وضعیت نامناسب اقتصاد کشور که توان خانواده‌ها را در مراجعه به مشاوره کاهش داده بود به برگزاری جلسات مشاوره رایگان برای خانواده‌ها اقدام کرده است.
این بانوی تلاشگر از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده و کارهای ارزشمند بسیاری را انجام داده است و برگزاری مهرواره محله همدل را طرحی ابتکاری می‌داند که در ایده گیری افراد از یکدیگر نقش بسزایی را ایفا می‌کند.