مهرواره در بندر گناوه

روحانی دغدغه مندی که علاوه بر روستای حوزه فعالیت خود به خدمت رسانی در چند روستا مشغول شده است او توانسته یک زوج را از تصمیم بر متارکه منصرف کند و مشکلات مالی آن‌ها را برطرف نماید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام مهراب خادمی پور ‌در سال ۱۳۶۳ در یاسوج متولد شد و اکنون در روستای محمد صالحی بندر گناوه استان بوشهر فعالیت می‌کند.
او در مسجد حضرت ولیعصر (عج) این شهرستان مشغول به انجام کارهای خیر است و از ابتدا شیوع کرونا فعالیت خود را آغاز کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، هدف خود از انجام کارهای خیر را لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر انجام مواسات اعلام می‌کند و در این راستا با کمک هیئت امنا و خیرین گروهی را در روستا جهت جمع آوری کمک‌های مردمی تشکیل می‌دهد.
وی توانسته علاوه بر روستای حوزه فعالیت خود، چندین روستای دیگر را نیز تحت پوشش قرار دهد و به امورات نیازمندان آن‌ها رسیدگی کند.
این روحانی تلاشگر همچنین به حل اختلافات خانوادگی افراد اقدام کرده و موفق شده یک زوج را که به دلیل مشکلات مالی در آستانه طلاق قرار داشتند از تصمیمشان مبنی بر متارکه منصرف کند و به حل مشکلات آنان بپردازد.
حجت الاسلام خادمی پور در پایان گفت وگوی خود برنامه مهرواره محله همدل را برنامه مناسبی خواند و آن را موجب ایجاد انگیزه در افراد برای انجام کارهای خیرخواهانه و فعالیت بیشتر دانست.
او حالا بنا دارد با راه اندازی یک مرکز نیکوکاری به صورت گسترده تر به مردم خدمت نماید.