مهرواره در شهرستان گلوگاه

روحانی جوانی که به انجام کارهای خیرخواهانه مشغول است یکی از اقدامات ارزشمند او، حل اختلافات خانوادگی و تلاش برای جلوگیری از طلاق است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام هادی مهدوی در سال ۱۳۶۸ در شهرستان ساری متولد شد و اکنون به عنوان روحانی مستقر در مسجد جامع یکی از روستاهای شهرستان گلوگاه فعالیت می‌کند.
او در زمینه پیشگیری از طلاق کارهای ارزشمندی را انجام داده است و توانسته با همراهی ریش سفیدان، چندین مورد از خانواده هایی را که دچار اختلاف بودند از تصمیم بر متارکه منصرف کند.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، همچنین به کمک کمیته امداد، فرمانداری و بنیاد برکت توانسته برای اشتغال‌زایی تعدادی از افراد روستا، وام قرض الحسنه دریافت نماید.
یکی از اقدامات ارزشمند این روحانی تلاشگر، پیشگیری از اعتیاد است و تاکنون دو مورد از افراد معتاد را به کمپ ترک اعتیاد معرفی کرده و آن‌ها را به زندگی و کانون گرم خانواده برگردانده است.
وی به تهیه جهیزیه برای خانواده‌های کم‌برخوردار اقدام کرده است تا گره‌ای از مشکلات نوعروسان نیازمند نیز گشوده باشد.
حجت الاسلام مهدوی در راستای انجام کارهای خیرخواهانه خود می‌گوید: ما مبلغ هستم و درس دین را خوانده‌ایم یک روحانی باید نسبت به عموم جامعه دغدغه داشته باشد و این دغدغه باید در هر انسانی موجود باشد.