مهرواره در شهرستان دهاقان

حجت الاسلام مظاهری در تلاش برای جذب مردم و اقشار مختلف به مسجد است و تغییر دیدگاه منفی مردم نسبت به مسائل دینی از مهمترین اهداف او می‌باشد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام اکبر مظاهری متولد سال ۱۳۵۸ و اهل شهرستان دهاقان استان اصفهان است که با تشکیل گروه‌های جهادی به امور نیازمندان رسیدگی می‌کند.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، از سال ۱۳۸۰ فعالیت‌های فرهنگی خود را آغاز کرده اما به طور جدی، گسترده و فراگیر از سال ۱۳۸۹ به این امور پرداخته است و در ایام شیوع کرونا به دلیل تعطیلی مشاغل فعالیت‌های اجتماعی خود را گسترش داده است.
او اقدام به حل اختلافات افراد کرده و در زمینه تشویق جوانان و کودکان به مسجد نیز فعالیت هایی را انجام داده است.
این روحانی فعال یکی از پارک های محله را که مزار چند شهید گمنام نیز در آن قرار داشت تبدیل به یک مکان فرهنگی کرد و برنامه‌هایی را در آن برگزار می‌کند.


او به طورکلی سعی کرده با تمامی اقشار ارتباط برقرار کند تا دیدگاه منفی مردم نسبت به روحانیت را کاهش دهد و معتقد است در سال‌های اخیر به‌دلیل مشکلات اقتصادی دین گریزی در مردم افزایش یافته و سعی دارد با برقراری ارتباطی صمیمی با مردم آن‌ها را به مسجد جذب نموده و تبلیغات مسموم بیگانه علیه دین و مذهب را خنثی نماید و بطور کلی تغییر دیدگاه منفی مردم نسبت به مسائل دینی از مهمترین اهداف او می‌باشد.
حجت الاسلام مظاهری علت روی آوردن خود به انجام چنین اموری را ضعف مردم مناطق محروم در ابتدایی ترین مسائل دینی عنوان و خدمت در این عرصه را از مهمترین وظایف خود اعلام می‌کند.