مهرواره در بوشهر

حجت الاسلام محمدی در یکی از مناطق محروم استان بوشهر باتشکیل یک کارگروه جهادی به انجام فعالیت‌های مختلف مشغول شده است او در طرحی ابتکاری، به ایجاد یک حوضچه آرامش برای حل مشکل صیادان منطقه اقدام کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام سعید محمدی در سال۱۳۷۰ در شهرستان بوشهر متولد شد و اکنون در یکی از مناطق محروم دلوار مشغول به فعالیت است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، برای حل یکی از مشکلات اساسی صیادان منطقه، به ایجاد حوضچه آرامش به صورت پایلوت اقدام کرد تا مشکل عدم وجود اسکله را برای صیادان برطرف کند.


او با استفاده از ظرفیت‌های موجود، این حوضچه را ایجاد کرد که مهمترین مزیت آن نسبت به اسکله این است که نیاز به لایروبی ندارد و دوام و قوام بهتری را داراست و مهمتر اینکه عدم وجود این حوضچه موجب شده بود که قایق‌ها‌ی صیادان منطقه در روستاهای همجوار که چندین کیلومتر با این منطقه فاصله داشتند قرار داده شود که به دلیل عدم نظارت بر آن، امکان به سرقت رفتن و یا تخریب شدن قایق‌ها وجود داشت ضمن اینکه افراد به صورت مداوم در رفت و آمد بودند و به همین دلیل بعضی از صیادان قصد نقل مکان به روستاهای دیگر را می‌کردند.


این روحانی تلاشگر همچنین اقدام به حل مشکل آب، آنتن دهی تلفن همراه و آسفالت منطقه کرد و مرمت حیاط مسجد را نیز انجام داده است.
او حدود ۴ سال است که با خانواده خود در مسجد حضرت زهرا(س) این منطقه مستقر شده و اکنون یک کارگروه جهادی تشکیل داده و در این منطقه محروم که به گفته او مورد بی مهری مسئولین نیز قرار گرفته مشغول به فعالیت است.