اهم فعالیت های قرآنی در خراسان شمالی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجنورد گفت: طرح «مهرواره محله همدل» در افق سال ۱۴۰۰ در محلات شهرها و روستاهای این شهرستان در حال اجرا است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل؛ حجت‌الاسلام ناصر هدایتی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجنورد، امروز در نشست مجازی با برخی فعالان قرآنی بجنورد با موضوع برنامه‌ریزی عملیات فرهنگی، قرآنی و اجتماعی فصل بندگی (ماه مبارک رمضان)، با اشاره به اجرای طرح «مهرواره محله همدل» در افق سال ۱۴۰۰ افزود: مؤسسات قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان ویژه‌ برنامه‌های قرآنی و آموزشی را به‌ صورت مجازی برگزار می‌کنند.
وی ادامه داد: در قالب این طرح مؤسسات قرآنی در کنار امامان محله بر پیگیری و حل مشکلات محلات، توسعه و نشر الگوهای رفتاری، مواسات، افطاری‌های ساده، تولید منبرهای کوتاه موضوعی، ادعیه و مناجات خوانی، ختم قرآن خانوادگی، تولید نشر محتوای معرفتی و بصیرتی در فضای مجازی و تبلیغات محیطی که از دیگر محورهای این طرح است را اجرا می‌کنند.
حجت‌الاسلام هدایتی با بیان اینکه فعالان و نخبگان قرآنی سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند افزود: مؤسسات و فعالان قرآنی همچون گذشته در کنار مردم با همدلی، گره‌گشای مشکلات مردم در این ایام سخت بوده و مرهمی بر آلام مردم رنج‌دیده باشند.
گفتنی است ۱۶۳ جلسه قرآنی در شهرستان بجنورد به‌صورت فعال در مناسبت‌های مختلف میزبان علاقه‌مندان قرآنی در سنین مختلف هستند.

در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری حوزه