مهرواره در شهرستان چایپاره

خواهر و برادر طلبه‌ای که تجربه تلخ و سخت دوران کودکی آن‌ها موجب شده اکنون به یاری نیازمندان بشتابند و از هیچ اقدامی در جهت یاری رساندن به آن‌ها دریغ نکنند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام سید میر توحید موسوی در سال ۱۳۶۸ در شهرستان چایپاره استان آذربایجان غربی متولد شد او به دلیل از دست دادن پدر در کودکی، زندگی سختی را پشت سر گذاشته است و این مسئله موجب شده درک خوبی از مشکلات مردم داشته باشد و برای رفع آن‌ها تلاش‌های بسیاری کند.
او حالا زندگی‌اش روال عادی به خود گرفته اما نیازمندان را فراموش نکرده و تجربه تلخ دوران سخت زندگی‌اش موجب شده با همراهی خواهر طلبه خود به دستگیری از نیازمندان و حل مشکلات آن‌ها اقدام کنند.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، بعد از شیوع کرونا و با توجه به مشکلات معیشتی مردم، گروه جهادی امام حسین(ع) را ایجاد می‌کند و به همراه این تیم و زیرنظر امام جمعه و رییس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان و با کمک مردم و ستاد فرمان امام، ۵۰ میلیون تومان پول نقد را به صورت کارت هدیه و حدود ۶۰۰ بسته معیشتی که ارزش هر بسته حدود ۵۰۰ هزار تومان بود تهیه و بین نیازمندان توزیع می‌کند.
این گروه جهادی در روستاهای اطراف نیز فعالیت هایی انجام داده‌اند و به اعزام خواهران طلبه به روستاها برای پاسخگویی به سؤالات شرعی بانوان اقدام کرده‌اند.
آن‌ها همچنین در زمینه کارهای عمرانی نیز فعالیت‌هایی را در روستاها پیش برده‌اند که ساخت حمام برای نیازمندان و دیوارکشی بعضی از خانه‌ها از جمله این اقدامات می‌باشد.
این روحانی تلاشگر از تداوم فعالیت های این گروه جهادی خبر می‌دهد و می‌گوید: هدف ما فقط یاری رساندن به نیازمندان است و این مسیر را تاجایی که توان داشته باشیم ادامه خواهیم داد.
او در پایان گفت وگوی خود خواستار تداوم برنامه مهرواره محله همدل شد و آن را در ترغیب افراد به دستگیری از نیازمندان بسیار مؤثر دانست.