مهرواره در شهرستان ارسنجان

آقای کاظمی انجام کارهای خیرخواهانه را به صورت تک نفره آغاز کرده و اکنون با ایجاد گروه جهادی “حرکت” به خدمت‌رسانی در روستاهای محروم شهرستان خود مشغول است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
سید اکبر کاظمی متولد سال ۱۳۵۲ و اهل شهرستان ارسنجان استان فارس است که به انجام فعالیت‌های نیکوکارانه و جهادی در روستاهای محروم اقدام کرده است.
به گفته او در این شهرستان ۸۰ روستا وجود دارد که ۸۰ درصد آن‌‌ها زیر خط فقر قرار دارند که آقای کاظمی با هدف ترویج فرهنگ‌ جهادگری به خدمت رسانی به این روستاها مشغول شده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، به همراه گروه جهادی خود، به شناسایی افراد نیازمند می‌پردازند و درحد توان از مشکلات آن‌ها گره‌گشایی می‌کنند.
او از سال ۱۳۹۹ کار خود را با ساخت یک خانه با ۵۴ متر زیربنا در یکی از روستاهای محروم آغاز می‌کند که آن خانه ظرف دو ماه تکمیل و تحویل یک بانوی سرپرست خانوار می‌شود.
این مرد جهادگر اکنون به ساخت یک منزل مسکونی دیگر نیز مشغول است که این پروژه تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.
آقای کاظمی همچنین به تعمیر یک خانه ای که در مهر ماه سال ۱۳۹۹ دچار حریق شده بود اقدام کرد و ملزومات و اقلام مورد نیاز زندگی را نیز برای این خانواده فراهم نمود.
توزیع سبدکالا که ارزش هر بسته بیش از ۸۰۰ هزار تومان بوده از دیگر فعالیت‌های انجام شده توسط او می‌باشد.
وی همچنین در ماه مبارک رمضان و در لیالی قدر حدود ۷۰۰ افطاری در روستاها توزیع کرده است.
این مرد فعال، اخیرا یک خانه با ۷۰ متر زیربنا را برای یک خانواده نیازمند تکمیل کرده است.
او حدود ۵ سال است که انجام کارهای خیر را به صورت تک نفره آغاز کرده و اخیرا به همراه داماد خود گروه جهادی “حرکت” را جهت خدمت‌رسانی به محرومان و نیازمندان ایجاد کرده‌ است.
آن ها در حال حاضر ساخت یک حمام و سرویس بهداشتی را برای یک خانواده عیال‌وار و نیازمند در دستور کار قراردادند و تصمیم دارند در حد توان به گره گشایی از مشکلات نیازمندان بپردازند.