مهرواره در آذربایجان شرقی

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: مهرواره سبب افزایش مشارکت مردمی و حل ۵۰ هزار مسئله شد.
به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، حجت الاسلام حسن شعبانی، با توجه به پایان نخستین مهرواره محله همدل، اظهار داشت: در شرایطی که همه گمان می‌کردند مشارکت‌های مردمی به حداقل رسیده است سازمان تبلیغات اسلامی کاری کرد کارستان و بنیاد هدایت کاری کرد که مردم از هر رنگ و صنفی پای کار بیایند.
مدیر کل اداره تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی اظهار داشت: عملکرد مهرواره سبب شد حتی اهل سنت نیز با برنامه سازمان تبلیغات اسلامی حس بگیرند؛ اینکه بیش از ۵۰ هزار مسئله ثبت شود، کار بسیار مهمی است؛ استان ما نیز با ثبت ۲۸۰۰ مسئله در این مهرواره مشارکت داشت.

وی بیان داشت: نقطه ثقل مهرواره این بود که توانست مردم را به مشارکت بکشاند و بخصوص که این برنامه قبل از انتخابات اتفاق افتاد. برخی تصور می‌کنند که مردم ما نسبت به اطرافشان بی خیال هستند اما همین مردم در این مهرواره ۵۰ مسئله را طرح می‌کند و برای حل آنها اظهار آمادگی می‌کند؛ این نتیجه کار سازمان تبلیغات اسلامی و بنیاد هدایت است.
حجت الاسلام شعبانی تصریح کرد: امکان ادامه کار مهرواره وجود دارد و این طرح می‌تواند تا چندین سال ادامه پیدا کند، به این شرط که تکراری و کلیشه‌ای نشود و مردم لمس کنند که مهرواره حلال مسائل است و افرادی که به حل مسائل می‌پردازند را معرفی می‌کند.

در دیگر رسانه ها:
خبرگزاری مهر