تفریح و سرگرمی، نقش مستقیمی در تربیت نسل سالم و با نشاط دارد؛ خانم عبداللهی با توجه به اهمیت این مسئله برای نوجوانان روستای خود امکانات ورزشی را فراهم کرده است.
به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، خدیجه عبداللهی بانوی دغدغه مندی که به برگزاری کلاس های تربیت بدنی برای پرکردن اوقات فراغت بچه های روستای خود اقدام کرده است.
این بانو اهل روستایی در شهرستان دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان است که به گفته خودش در روستایشان مکانی برای تفریح و سرگرمی بچه ها وجود نداشت و از بهمن ماه سال ۹۹ و با همت این بانو و با کمک خیرین، وسایل مورد نیاز ورزشی تهیه شد و بعد از آماده سازی مکان و رنگ آمیزی‌های لازم، کلاس های تربیت بدنی مختلفی را برای کودکان و نوجوانان این روستا برگزار کرد.
خانم عبداللهی از سرگرم شدن و نشاط بچه های این روستا خبر می‌دهد و امیدوار است که بتواند به زودی کلاس های آموزشی بیشتری را در کنار ورزش برای آن ها برپا نماید.


او قصد دارد که اوقات فراغت بچه ها به بطالت نگذرد و با انجام ورزش های مفید پر شود و بنا دارد در آینده ای نزدیک برای آن ها کلاس های آموزشی دیگری از جمله نقاشی، خیاطی و… را برگزار کند.
خانم عبداللهی که هم خودش دوره های تربیت بدنی را گذرانده و هم از دبیر تربیت بدنی روستا کمک گرفته است، ورزش های مختلفی همچون آمادگی جسمانی، طناب بازی، تنیس، فوتبال و بازی های محلی را در روستا به صورت رایگان راه اندازی کرده است.
این جوان تلاشگر می گوید هرکاری در توانم باشد برای نشاط فرزندان این روستا انجام خواهم داد.
او پیش از این اقدام، فعالیت های جهادی دیگری همچون کمک گرفتن از خیرین برای دستگیری نیازمندان روستا را نیز انجام داده است و قصد دارد به اندازه توان خود سهمی در آبادانی این روستا و حال خوب مردمان آن داشته باشد.