مهرواره در شاهین شهر

روحانی دغدغه‌مندی که برای آموزش آموزه های دینی به کودکان و نوجوانان و ترغیب آن ها به مسائل دینی طرحی را پایه ریزی کرده است طرحی که به مدت دوسال در بزرگترین پارک شاهین شهر اجرایی شده و مورد استقبال کودکان قرار گرفته است.

حجت الاسلام محسن جمال متولد سال ۶۷ و ساکن شهرستان شاهین شهر استان اصفهان است که در تربیت کودکان و نو‌جوانان و آموزش آموزه های دینی به آن‌ها تلاش های ارزنده ای داشته است.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره، در حوزه اخلاق و کار با کودکان و نوجوانان برنامه جُنگ عمو روحانی را در پارک انقلاب شاهین شهر برگزار می‌کند که این برنامه پنج شنبه و جمعه های هرهفته در فصل تابستان برگزار می‌شود و در هر برنامه آن بیش از ۱۰۰ کودک و نوجوان شرکت می‌کنند.
در این برنامه روحانیون آموزه های دینی را در قالب مسابقه، شعر و هم‌خوانی به کودکان منتقل می‌کنند و برای ترغیب آن‌ها جوایزی را نیز به آن‌ها اهدا می‌کنند.
این روحانی فعال حدود دو سال است که این طرح خود را اجرایی کرده اما اکنون به دلیل شیوع کرونا برای حفظ سلامتی کودکان، این برنامه مدتی است که موقتا متوقف شده است.

حجت الاسلام جمال نسبت به مشکلات محله خود نیز احساس مسئولیت دارد و همواره در جهت رفع مسائل محله با پیگیری از ارگان های مربوطه کوشیده است.
وی یکی از کمبودهای محله خود را نداشتن پارک عنوان می‌کند که با رایزنی با شورای شهر مقرر شده که به زودی پارکی در این محله ایجاد شود.
او مسئول امر به معروف حوزه بسیج نیز بوده و برنامه رادیو پارک را اجرا کرده که در آن مسائل فرهنگی و سیاسی شهرستان در قالب صوت در کانال تلگرام این برنامه منتشر می‌شده است و بازخوردهای خوبی را به همراه داشته است.


حجت الاسلام جمال در پایان گفت وگوی خود ضمن تشکر از سازمان تبلیغات به‌دلیل پیگیری کارهای اجرایی انجام شده در سطح کشور، از برنامه ریزی خود برای تشکیل یک هیئت خبرداد که در آن فعالیت های فرهنگی و تربیتی پیگیری خواهد شد.