دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر «رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه» خیلی از افراد را پای کار آورد؛ یکی از این افراد حجت الاسلام صلاح زاده است که به فرمایش ایشان لبیک گفت و توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان را تا سه برابر افزایش داد؛ تهیه گوشی موبایل برای تعدادی از دانش آموزان بی بضاعت از دیگر اقدامات وی بود.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، حجت الاسلام محمد صلاح زاده از خطه سراب استان آذربایجان است که از زمان زلزله میانه اقدام به توزیع بسته های معیشتی و اقلام ضروری به زلزله زدگان کرد.

او این کار خود را ادامه می‌دهد و در زمان شیوع کرونا و بعد از بیانات رهبر معظم انقلاب، مبنی بر مواسات مؤمنانه این کار را توسعه داده به طوری که تعداد بسته‌های معیشتی آن‌ها دو تا سه برابر افزایش می‌یابد و از حدود ۴۰ بسته به ۱۲۰بسته می‌رسد که ارزش هر بسته حدود۴۰۰ هزار تومان بوده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، همچنین در روز عید قربان امسال، اقدام به قربانی ۳ گوسفند کرد که گوشت گرم حاصل از آن، بین ۸۰ خانواده نیازمند توزیع گردید.
این روحانی تلاشگر در روز عرفه امسال نیز به آزادسازی یک زندانی اقدام کرد و در روز عید غدیر نیز برنامه پخت و توزیع ۴۰۰ غذای گرم را در دستور کار دارد.
او که در خیریه حضرت ام البنین(س) مسجد به فعالیت مشغول است بدون کمک گرفتن از هیچ نهادی و تنها از طریق خیرین و کمک های مردمی و زکات های مستحبی، تاکنون به تأمین هزینه درمان بیماران بی بضاعت، خرید یخچال برای دو خانواده نیازمند، پرداخت اجاره بهای منازل برخی از افراد بی بضاعت وتأمین جهیزیه برای نوعروسان نیازمند اقدام کرده است.


این روحانی دغدغه مند علاوه بر تأمین جهیزیه کامل برای نوعروسان نیازمند به صورت مشارکتی نیز در تهیه جهیزیه های بسیاری جوانان نقش داشته است‌.

تهیه تعدادی گوشی موبایل برای دانش آموزان بی بضاعت

این برگزیده شهرستانی مهرواره محله همدل، نسبت به دغدغه های دانش آموزان بی بضاعت نیز بی تفاوت نبوده و به تأمین لوازم التحریر آن‌ها نیز پرداخته است که تهیه ۱۸ بسته لوازم التحریر دخترانه و ۱۸بسته لوازم التحریر پسرانه از دیگر اقدامات او می‌باشد.
وی همچنین ۱۴ عدد گوشی موبایل برای دانش آموزان نیازمند تهیه و در خرید ۸ گوشی موبایل دیگر نیز مشارکت داشته است.
حاج آقا صلاح زاده در پرداخت هزینه درمان افراد نیز اهتمام زیادی داشته و در این زمینه تاکنون ۱۵نفر را یاری کرده است.
او حالا تصمیم دارد به صندوق خیریه این مسجد انسجام بیشتری ببخشد و میدان خدمات دهی آن را افزایش دهد تا بتواند افراد نیازمند بیشتری را تحت پوشش قرار داده و از مشکلاتشان درحد توان بکاهد.