ترویج ازدواج آسان و تهیه جهیزیه برای زوج‌های نیازمند، دغدغه مهم این روزهای خانم بهرمانی است؛ این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل در سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه علیهما السلام ۶ کمک جهیزیه اهدا خواهد کرد که با موارد قبلی مجموعاً ۲۲ کمک جهیزیه با همت او اعطاء شده است.
به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، آرزو بهرمانی بانویی که اهل نیشابور است و تمام سعی این روزهایش پیشگیری از طلاق از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی در زمینه تربیتی و اخلاقی است.
او که یکی از منتخبین مرحله شهرستانی مهرواره نیز می باشد، با دعوت از بهترین مربیان برای دخترانی که در دوران عقد قرار دارند و دختران دم بخت و خانم هایی که در ۵ سال اول زندگی خود به سر می‌برند کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌نماید.


این بانوی تلاشگر همچنین با شناسایی خانم های بی بند و باری که مقید به زندگی نیستند و آقایانی که دچار اعتیاد شدید هستند در حدی که از تأمین مخارج زندگی و مسئولیت پذیری خانواده دور افتاده‌اند، سعی دارد آن ها را کمک کرده تا به زندگی برگردند و تا کنون دو نفر از موارد شناسایی شده را که درگیر اعتیاد بودند به زندگی برگردانده است.
آرزو بهرمانی که فرمانده پایگاه بسیج محله خود نیز می‌باشد به تأثیر خوب کارگاه ها اشاره می‌کند و می‌گوید: به لطف خدا کارگاه ها خیلی خوب جواب داده است و دختران بسیاری که در منطقه و محله ما زندگی می‌کنند، سبک زندگی خود را تغییر داده‌اند و به زندگی بهتری روی آورده‌اند.
این بانوی دلسوز همچنین با کمک و دستگیری از یک دختر فراری، او را دچار تغییرات زیادی می‌کند تاجایی‌که او نیز اکنون یکی از همراهان خانم بهرمانی در پیشبرد فعالیت ها‌ شده است.
این بانو که به شدت دغدغه مشکلات جوانان را دارد به همراه ۱۰ بانوی بسیجی فعال دیگر در این زمینه با جان و دل فعالیت می‌کنند و معتقد است حفظ بنیان خانواده در عاقبت بخیری و آینده جوانان تأثیر بسیاری دارد.
او همچنین با معرفی افراد به یکدیگر مسبب تشکیل چند زندگی مشترک نیز شده است؛ تا کنون این افراد زندگی خوبی را در کنار هم سپری کرده‌اند.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، معتقد است که امید به زندگی و تشکیل خانواده در بین جوانان بسیار کم شده است که باید برای حل این مسئله نیز کوشید.
او فعالیت هایش را از سال ۹۰ به عنوان سرگروه حلقه صالحین آغاز کرده و حدود یک سال است که گروه جهادی را تشکیل داده تا در حد توان برای رفع گرفتاری مردم تلاش می‌کند و در این راستا می‌گوید: وقتی مشکلات محله و مردمان را می شنیدم و در خودم توان حل آن ها را می‌دیدم حیفم آمد که برای رفع آن‌ها تلاش نکنم.
خانم بهرمانی اکنون برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی محله خود قدم‌های خوبی برداشته و در زمینه انجام کارهای فرهنگی و اجتماعی هم در حد توان کار کرده است.
حالا بیشترین دغدغه خانم بهرمانی ترویج ازدواج آسان و تأمین کمک هزینه جهیزیه برای خانواده های نیازمند است و اولویت بعدی او به دلیل تأکیدات رهبر معظم انقلاب معیشت مردم می‌باشد و معتقد است اگر اقتصاد و معیشت مردم سامان گیرد، بسیاری از دلسردی‌ها از بین می‌رود.
با تلاش و همت این بانو همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) ۶ کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهداء می‌شود که این موارد جمعاً با موارد قبلی ۲۲ کمک جهیزیه در سه سال اخیر است که با همت او به نوعروسان اعطا شده است.

منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، در بحث اطعام غذای گرم نیز بالغ بر ۱۰ هزار پرس غذا و بالغ بر۳ هزار بسته معیشتی بین افراد نیازمند توزیع کرده است.
اکنون خانم بهرمانی و گروه جهادی که به همت او تشکیل شده است علاوه بر فعالیت در محله خود برای ۸ روستای محروم دیگر نیز فعالیت می‌کنند تا از مشکلات افراد بیشتری بتوانند گره گشایی کنند.