مدیران منتخب شهرستانی و راهیاران برگزیده

برگزیدگان مدیران ادارات شهرستانی تبلیغات اسلامی و راهیاران استانی بنیاد هدایت در مراسم اختتامیه مهرواره محله همدل تجلیل می‌شوند.

به گزارش خبرنگار دبیرخانه مهرواره محله همدل، مدیران محترم تبلیغات اسلامی شهرستان‌های مختلف سراسر کشور و راهیاران استانی بنیاد هدایت، بزرگوارانی بودند که از نزدیک با بسیاری از شرکت کنندگان مهروراه محله همدل آشنا شدند و در کنار فعالیت‌های مختلفی که برای پیشبرد اهداف مهرواره داشتند، وظیفه خطیر ارزیابی میدانی عملکرد شرکت کنندگان را نیز برعهده داشتند.

هرچند که زحمات شبانه‌روزی و مخلصانه این عزیزان قابل جبران نیست اما دبیرخانه مهرواره محله همدل بر خود لازم می‎داند که ضمن معرفی این بزرگواران در مراسم اختتامیه نیز از آنها تقدیر و تشکر نماید.

حجت‌الاسلام حاج آقا فعالی مدیر محترم شهرستان نکاء، حجت الاسلام سیدهاشم موسوی مدیر محترم شهرستان بویراحمد، حجت‌الاسلام ابراهیم حاتمی مدیر محترم شهرستان رودبار، حجت‌الاسلام مصطفی محمدلو مدیر محترم شهرستان خوی و حجت‌الاسلام سید خلیل صفی الحسینی مدیر محترم شهرستان گنبد کاووس به عنوان برگزیدگان این عرصه انتخاب شدند.

همچنین راهیاران محترم بنیاد هدایت، حجت‌الاسلام محمد بنی‌خزایی از استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حمید غلامپور از استان هرمزگان، حجت‌الاسلام حسین مرادویسی از استان ایلام و حجت‌الاسلام مرتضی بیگدلی از استان خوزستان نیز تجلیل و تقدیر به عمل خواهد آمد.