مهرواره در شهرستان میانه

جوان دلسوزی که با پیگیری های خود و کمک دوستان خود در هیئت ثارالله شهرستان میانه توانسته است بالغ بر ۱۰۰جهیزیه برای نوعروسان بی بضاعت تهیه کند و از نیازمندان بسیاری دستگیری کند.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، مهدی پیرمرادی متولد سال ۱۳۶۷ و اهل شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی است که عضو هیئت امنای مسجد و مسئول فرهنگی و رسانه ای هیئت ثارالله می‌باشد که با الگوگیری از بزرگان هیئت به انجام کارهای خیرخواهانه مشغول شده است.
او به همراه جوانان هیئت ثارالله و با کمک خیرین اقدام به جمع آوری مبالغی جهت تأمین جهیزیه برای نوعروسان بی بضاعت و کمک مالی به نیازمندان کرده است تا با انجام فعالیت های نیکوکارانه موجب شود مردم نسبت به هیئت و مکتب اهل بیت دید مثبتی داشته باشند.
تلاش جوانان این مجموعه ارائه خدمات به شهرستان میانه و سایر مناطق است و برای کمک رسانی خود حد ومرز مشخصی ندارند.
آقای پیرمرادی حدود ۶ سال است که در این هیئت مشغول فعالیت است و در خصوص فعالیت هایی که انجام داده است می‌گوید: این فعالیت ها قبل از حضور ما نیز در هیئت انجام می‌شد اما ما با همفکری دوستان علاوه بر گسترش فعالیت ها، تغییر و تحولاتی در نوع فعالیت ها نیز ایجاد کردیم.
آن‌ها نه تنها در تلاش برای جمع آوری کمک برای نیازمندان واقعی و تأمین جهیزیه هستند بلکه در حد توان برای اشتغال افراد نیز تلاش هایی دارند و جوانان بیکار را به شرکت ها و کارگاه های مختلف جهت استخدام معرفی می‌کنند.
این مجموعه تاکنون بالغ بر ۱۰۰ جهیزیه به نوعروسان نیازمند اعطا کرده اند و در زمینه اشتغال نیز بیش از ۲۰ نفر را به کارخانه گچ و کارگاه های دیگر معرفی کرده و اکنون این افراد مشغول به کار هستند.
آن ها تنها با تکیه بر کمک های خیرین و بدون حمایت هیچ نهادی فعالیت کرده‌اند و به صورت اتفاقی در مهرواره محله همدل شرکت کردند و آن را مشوقی برای کارهای خود می‌دانند و از اینکه مجموعه ای در سطح کشوری در حال رصد اقدامات خیرخواهانه افراد است ابراز خرسندی می کنند.