بانوی ریگانی در مرحله ملی

مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان از معرفی زهرا حسینی زاده در طرح مهرواره همدل در استان کرمان به مرحله کشوری خبر داد.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، حجت‌الاسلام مصطفی اژدری مسئول طرح مهرواره همدل اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمان از معرفی زهرا حسینی زاده در طرح مهرواره همدل در استان کرمان به مرحله کشوری خبر داد.
وی خاطرنشان کرد: ۱۴برگزیده به مرحله کشوری در طرح مهرواره همدل معرفی شدند که زهرا حسینی زاده از ریگان کرمان از برگزیدگان کشوری شمرده می‌شود.
حجت‌الاسلام اژدری با بیان این که خانم زهرا حسینی زاده دارای چهار فرزند و نان آور خانه است، ابراز داشت: تنها درآمد خانم زهرا حسینی زاده از کارگاه کوچک خیاطی در منزل است.
وی با بیان این که خدمت به محرومین و جهادی کار کردن از خصوصیات این بانو محسوب می‌شود، ابراز داشت: ساخت مسکن برای خانواده ها، ساخت یک باب منزل مسکونی برای زن سرپرست خانوار، ساخت۸ باب حمام و سرویس بهداشتی، آموزش خیاطی به بانوان و هدیه۵چرخ خیاطی، تامین جهزیه کامل به نوعروسان، حل مشکل آموزشی دانش آموزان نیازمند و خرید۲۰تبلت، جمع آوری و هزینه بیش از یک میلیارد کمک های مردمی و اشتغال زایی برای۶ خانواده با پرورش جوجه و گوسفند از اقدامات انجام شده زهرا حسینی زاده در ریگان کرمان شمرده می‌شود.
وی ادامه داد: هر روز از صبح تا عصر خانم زهرا حسینی زاده فی سبیل الله و جهادی به امور شبکه جهادی و امور نیازمندان رسیدگی می‌کند.
مسئول طرح مهرواره همدل استان با توجه به این که نزدیک به ۳میلیارد تومان به نیازمندان کمک کرده است، بیان داشت: از مهر ماه گذشته تا کنون قریب به مبلغ ۳ میلیارد تومان از طریق شبکه ای که ایجاد کرده و کمک خیرین به نیازمندان محلات از طریق امام محله ها و امام روستا کمک کرده است.
وی در پایان گفت: آرای مردمی مهرواره همدلی در سطح کشوری آغاز شده و مردم می توانند جهت رای دادن به خانم حسینی عدد۱۶ را به سرشماره۳۰۰۰۲۱۲ ارسال نمایند.
گفتنی است در طرح مهرواره همدل ۲هزارو پانصد و شصت مسئله در استان کرمان ثبت و حل شد.

در دیگر رسانه ها:
وب سایت سازمان تبلیغات اسلامی
باشگاه خبرنگاران جوان

خبرگزاری شبستان
وب سایت اداره کل تبلیغات کرمان
پایگاه اطلاع رسانی راه آرمان کرمان