آقای زارعی یکی از برگزیدگان شهرستانی مهرواره محله همدل از شهرستان بهشهر است به دعوت رهبر معظم انقلاب برای کمک به هموطنان لبیک گفته و اقدام برپایی کارگاه تولید ماسک و گان و تهیه تبلت برای دانش آموزان نیازمند کرده است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، یوسفعلی زارعی مردی تلاشگر از اهالی شهرستان بهشهر استان مازندران است که در شرایط بحرانی کشور و کمبود ماسک، اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک و گان می کند.
این مرد دغدغه مند، به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تشکیل گروه های جهادی و انجام کمک مؤمنانه لبیک گفته و پا در این مسیر می‌گذارد؛ با همکاری خادمان رضوی یک کارگاه خیاطی ایجاد می‌کند و با کمک چند نیروی جهادی به تولید ماسک می‌پردازد.

خریداری تبلت برای ۲۳ دانش آموز نیازمند

زارعی به دلیل آسیب‌های وارده بر مشاغل مختلف، شرایط اخذ وام ۳۰ تا ۵۰میلیون تومانی برای ۲۵ نفر را فراهم و با معرفی ۲۳ دانش آموز نیازمند از سوی آموزش و پرورش برای آن ها تبلت خریداری کرد.
این مرد تلاشگر که اکنون یکی از منتخبین مهرواره محله همدل است، تاکنون ساخت حمام و آشپزخانه برای بیماران صعب العلاج را هم در کارنامه عملکرد خود دارد و برای دو فرزند طلاق که بضاعت مالی خوبی نداشتند نیز جهیزیه تهیه کرده است.
او در دو کانون نور ولایت شهرستان بهشهر و کانون خدمت رضوی آستان قدس عضویت دارد و از این طریق اقدام به حل مشکلات مردم می می کند.


آقای زارعی اکنون دغدغه رفع مشکل جاده یکی از روستاهای اطراف را دارد که به گفته او جاده بسیار خطرناکی است و تا کنون تلفات زیادی داشته است و درحال پیگیری جدی برای رفع مشکل این جاده است.
با همت این فعال جهادی همچنین آبرسانی به یکی از روستاها انجام شده است؛ روستایی که علیرغم پیگیری های ۱۲ ساله، مشکل آب آن برطرف نشده بود حالا با پیگیری های جدی آقای زارعی در عرض دوهفته مشکل آن رفع شده است.