مسئول اجرایی مهرواره محله همدل در استان لرستان گفت: در وقت مقرر کمیته انتخاب برای گزینش برترین‌های سه برابر ظرفیت مهرواره تشکیل جلسه داد و جلسه هیئت داوران هم در پایان هفته نتایج مرحله شهرستانی را اعلام می‌کنند.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، حجت الاسلام «محسن علمدار» راهیار بنیاد هدایت در استان لرستان با اشاره به مراحل انجام شده در مهرواره «محله همدل»، اظهار کرد: در وقت مقرر کمیته انتخاب متشکل از نماینده امام جمعه، نماینده فرمانده سپاه و بقیه اعضاء تشکیل جلسه داد و کار خود را آغاز کرد.

مسئول اجرایی مهرواره محله همدل در لرستان ادامه داد: کمیته انتخاب برترین های شهرستان را تا سه برابر ظرفیت گزینش و به هیئت داوران معرفی کرده است؛ در روزهای پایانی هفته شاهد برگزاری جلسه این هیئت و انتخاب برترین های شهرستانی هستیم.

وی بیان کرد: در استان لرستان ۸۰۰ ثبت مسئله انجام شده است و ما در هر شهرستان یک برگزیده خواهیم داشت که به مرحله استانی می رسند.

حجت الاسلام علمدار استقبال مردم از مهرواره را به نسبت تبلیغات صورت گرفته در استان خوب توصیف کرد و گفت: در استان تبلیغات کمی برای مهرواره صورت گرفت و این سبب شد استقبال مورد انتظار را از طرح شاهد نباشیم.

مسئول اجرایی مهرواره محله همدل در لرستان بیان کرد: از سوی دیگر برنامه های دیگری قبل از اعلام مهرواره در اداره تبلیغات اسلامی استان طرح ریزی شده بود که این سبب شد تا مهرواره تا حدی به حاشیه رانده شود.

دیگر رسانه ها

خبرگزاری شبستان