مهرواره در شهرستان ملایر

خانم علیمرادی از جمله بانوان فعالی است که با تشکیل گروه جهادی زینبیون سعی دارد در حد توان گره‌ای از مشکلات زندگی نیازمندان بگشاید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
لیلا علیمرادی متولد سال ۱۳۶۰ و اهل شهرستان ملایر استان همدان است که در سال ۱۳۹۸ با تشکیل گروه جهادی زینبیون، اقدام به کمک رسانی به خانواده‌های نیازمند کرده است.


او خانواده‌های نیازمندان را شناسایی و با کمک خیرین و به فراخور مشکلاتشان خدماتی را به آن‌ها ارائه می‌دهد.
به گفته این بانوی طلبه شروع مهرواره محله همدل موجب می‌شود که او اقدام به شناسایی نیازمندان محله خود نماید و در این راستا با رایزنی با نانوایی و سوپرمارکت محله توانسته خانواده‌هایی که مشکل خوراک و یا پرداخت اجاره‌بهای منازل خود را داشتند شناسایی و اقدام به حل مشکلات آن‌ها نماید.
او همچنین اقدام به پرداخت بدهی افراد به نانوایی محله کرد و در این زمینه حدود ۳ میلیون تومان از حساب دفتری آن‌ها به نانوایی را تسویه نمود.
او با بررسی اوضاع زندگی افراد شناسایی شده، پی به نیازمندی شدید این افراد برد و سعی کرد در حد توان از آن‌ها دستگیری نماید.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، بوسیله کمک‌هایی مردمی تاکنون به تهیه بسته‌های معیشتی و ذبح گوسفند اقدام کرده و آن‌ها را میان نیازمندان توزیع کرده است.
او همچنین در مهرماه سال جاری، کیف و پک کامل لوازم التحریر به دانش آموزان کم برخوردار اهدا نمود و در اوایل کرونا با کمک و همراهی سازمان صمت و نماینده شهرستان خود، یک کارگاه ماسک دوزی دایر کرد و تا چندین ماه به تولید ماسک پرداختند و بین اقشار پرخطر جامعه مثل رانندگان تاکسی، کارگران و… توزیع نمودند.


تأمین ۳ سری جهیزیه کامل برای نوعروسان بی بضاعت، ذبح ماهانه گوسفند و تقسیم گوشت آن میان نیازمندان و کمک به بیماران خاص از دیگر اقدامات گروه جهادی زینبیون به سرپرستی خانم علیمرادی می‌باشد.
این بانوی دغدغه‌مند می‌گوید: مشکلات مردم را که می‌بینم؛ خودم را جای آن‌ها می‌گذارم و درد آن‌ها را درد خودم می‌دانم و سعی می‌کنم برای رفع مسائل آن‌ها در حد توان تلاش کنم و نمی‌توانم نسبت به درد و رنج دیگران بی تفاوت باشم.