مهرواره در شهرستان لردگان

حجت الاسلام طهماسبی به عنوان تنها روحانی مستقر در یک منطقه ۱۴هزار نفری در حال فعالیت و پیگیری مشکلات مردم است او تاکنون اقدامات نوع دوستانه بسیاری را با مشارکت‌های مردمی و کمک‌های خیرین و بدون حمایت هیچ نهاد و ارگانی پیش برده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام عبدالمحمد طهماسبی متولد سال ۱۳۵۹ و اهل شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری است که در دهستان ریگ با پوشش جمعیتی ۱۴هزار نفری به عنوان تنها روحانی مستقر منطقه در حال فعالیت است.
او به صورت جهادی و با تعدادی از افراد روستا به انجام کارهای خیرخواهانه مختلف می‌پردازد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، سعی دارد مشکلات اهالی روستا را مرتفع سازد و تلاش‌های ارزشمندی در زمینه تأمین اقلام ضروری زندگی برای نیازمندان داشته است.
او از طریق مشارکت‌های مردمی به ساخت سرویس بهداشتی برای آرامستان روستا پرداخته که اینکار تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت داشته است.


این روحانی تلاشگر همچنین با پیگیری‌های خود بین ۱۰ تا ۱۵ سری جهیزیه برای زوجین کم برخوردار این منطقه فراهم کرده است.
تلاش برای ایجاد سازش بین خانواده‌ها، ساخت دو خانه برای نیازمندان و ایجاد وضوخانه برای مسجد روستا از دیگر اقدامات حجت الاسلام طهماسبی در این دهستان می‌باشد.
او همچنین با کمک خیرین توانسته یک خانه عالم در این منطقه ایجاد کند که زمین آن از طریق رایزنی با اهالی فراهم شده است.
این روحانی دغدغه‌مند علاوه بر این به خرید سیستم صوتی برای مسجد و تهیه ۳۰۰ صندلی برای برگزاری مراسمات روستا در فضای باز بویژه در ایام کرونا اقدام کرده است.


از دیگر فعالیت‌های او احداث جاده برای ورودی آرامستان روستا، ‏‪ساخت سنگ لحد قبور با کمک‌های مردمی، ‏اصلاح زمین حاشیه قبور شهدا و بتون ریزی آن جهت برگزاری مراسم در مناسبت‌های مختلف و انجام کارهای فرهنگی و اجرای طرح تحت پوشش قرار دادن ایتام می‌باشد.