مهرواره در شهرستان لاهیجان

آقای وحدتی به حمایت از افراد مبتلا به سندروم داون پرداخته و در حد توان و با هزینه شخصی خود سعی دارد گره‌‌ای از مشکلات زندگی این افراد بگشاید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
بابک وحدتی متولد سال ۱۳۵۱ و اهل شهرستان لاهیجان از توابع استان گیلان است که به دستگیری از خانواده‌های دارای فرزند مبتلا به سندروم داون پرداخته است.
او با رایزنی با مرکز سندروم داون شهرستان، ۱۲ خانواده نیازمند دارای فرزند مبتلا به این بیماری را شناسایی و با هزینه شخصی خود و دو تن از دوستانش اقدام به حل مشکلات آن‌ها کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، حدود ۵ سال است که به صورت ماهانه بسته‌های غذایی تهیه و میان این ۱۲ خانواده توزیع می‌کند.
او همچنین در ایام شیوع کرونا برای حفظ سلامتی این افراد و خانواده‌هایشان، اقدام به توزیع اقلام بهداشتی میان آن‌ها کرده است.
این مرد تلاشگر علاوه بر این کوشیده در حد توان مشکلات نیازمندانی که به او مراجعه می‌کنند را برطرف کند و با همسرش به خانواده‌های کم برخوردار محله سرکشی می‌کند و در جهت حل مشکلات آن‌ها تلاش می‌کند.
آقای وحدتی می‌گوید: اگر توان مالی بیشتری داشتم سعی می‌کردم از تعداد بیشتری از افراد مبتلا به سندروم داون حمایت کنم.
او شغلش آزاد و از لحاظ اقتصادی در وضعیت معمولی و متوسط به سر می‌برد، اما دلیل پرداختن به کارهای اینچنینی را اینگونه عنوان می‌کند: به شدت آدم احساساتی هستم و وقتی می‌بینم کسی به کمکم احتیاج دارد، نمی‌توانم نسبت به او بی تفاوت باشم.
این مرد دغدغه مند در توصیف حال خود هنگام پرداختن به چنین کارهایی می‌گوید: با دستگیری از دیگران آرامش می‌گیرم و حال معنوی خوبی نصیبم می‌شود که وصف ناشدنی است.