مهرواره در خواف

حجت الاسلام باادب قائینی در هر مکانی که جهت انجام فعالیت‌های تبلیغی اعزام شود، خیریه‌ای را با نام حضرت زهرا(س) در آنجا راه اندازی می‌کند و با پای کار آوردن مردم آن مناطق، سعی می‌کند انجام کارهای خیر در آن مکان را تداوم بخشد؛ بطوریکه در صورت اعزام خود به دیگر مناطق، فعالیت‌های این خیریه متوقف نشود و خدمت رسانی به نیازمندان منطقه همچنان با قدرت ادامه داشته باشد.
او می‌گوید: به هرکجا که بروم خیریه‌ام را با خود به آنجا می‌برم.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام محمدرضا باادب قائینی متولد سال ۱۳۶۳ و اهل شهرستان خواف استان خراسان رضویو امام جماعت مسجد جامع این شهرستان است.
او در هر مکانی که جهت انجام فعالیت‌های تبلیغی اعزام شود، خیریه‌ای را با نام حضرت زهرا(س) در آنجا راه اندازی می‌کند و با پای کار آوردن مردم آن مناطق، سعی می‌کند انجام کارهای خیر در آن مکان را تداوم بخشد؛ بطوریکه در صورت اعزام خود به دیگر مناطق، فعالیت‌های این خیریه متوقف نشود و خدمت رسانی به نیازمندان منطقه همچنان با قدرت ادامه داشته باشد.
حجت الاسلام قائینی می‌گوید: به هرکجا که بروم خیریه‌ام را با خود به آنجا می‌برم، ضمن اینکه انجام کارهای خیریه در مناطق قبلی توسط اهالی همان مناطق ادامه می‌یابد.
او پس از راه اندازی مرکز خیریه حضرت زهرا(س) در مناطق مختلف، کلیه مستضعفین و خیرین منطقه را شناسایی می‌کند و با دریافت کمک‌های خیرین محلی خدمات مختلفی همچون توزیع بسته‌های غذایی، کمک به درمان و تأمین جهیزیه را به نیازمندان ارائه می‌دهد.
ان منتخب شهرستانی مهرواره محله همدل، در صورت ناکافی بودن منابع علاوه بر استفاده از کمک‌های خیرین محلی از تعدادی خیر در تهران نیز کمک دریافت می‌کند.
این روحانی تلاشگر برای جذب اعتبار از خیرین، اعتمادسازی را به عنوان گام اول و مهم معرفی می‌کند و در این راستا سعی می‌کند گزارشی دقیقی از فعالیت‌های خود همراه با ارائه دقیق فاکتور به آن‌ها ارائه کند.
او علاوه بر اینکار سعی در انگیزه سازی در افراد برای انجام کارهای خیر دارد اما معتقد است باید به همین کار اکتفا کرد و نباید کسی را به انجام کار خیر مجبور کرد.
حجت الاسلام قائینی حدود ۱۲سال است که فعالیت تبلیغی دارد و در شهرستان‌‌های تایباد و مشهد نیز فعالیت داشته است.
حل اختلافات خانوادگی افراد، تهیه یخچال، گاز، و کالاهای ضروری زندگی برای نیازمندان، کمک به تحصیل دانش آموزان بی بضاعت از دیگر اقدامات او می‌باشد.
این روحانی دغدغه‌مند همچنین حدود ۴ سال است که کارگروه جهادی سربازان مهدویت را تشکیل داده و تاکنون توانسته حدود ۳۰ مورد سرویس بهداشتی و حمام برای نیازمندان ایجاد کند.
او نسبت به اشتغال جوانان نیز دغدغه داشته و اخیرا در زمینه پرورش قارچ به صورت آزمایشی برای تعدادی از افراد اشتغال ایجاد کرده است و افزون براین از طریق خیریه خود، ام‌های ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومانی جهت ایجاد اشتغال به جوانان اعطا کرده است.