مهرواره در شهرستان کنگان

آقای بوشته در زمینه فراهم کردن مقدمات ازدواج جوانان بی‌بضاعت، گام‌های ارزشمندی را برداشته او تاکنون حدود ۲۰سری جهیزیه به زوجین نیازمند اهدا کرده و برای تعدادی از آن‌ها نیز جشن عروسی ساده برگزار کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
علی بوشته متولد سال ۱۳۶۹ و اهل شهرستان کنگان استان بوشهر است که سعی در دستگیری از جوانان و تسهیل در ازدواج آنان داشته است.
او در سال ۱۳۹۳ به راه اندازی یک مرکز نیکوکاری اقدام می‌کند ‌تا بدین وسیله به دستگیری از نیازمندان بپردازد اما بعد از مدتی مسئله ازدواج قشر سطح پایین جامعه به دغدغه‌اش تبدیل می‌شود و با همفکری هیئت امنا به تأمین بخشی از جهیزیه نیازمندان می‌پردازد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، از سال گذشته علاوه بر تأمین جهیزیه، به برگزاری جشن عروسی ساده و آبرومندانه برای نیازمندان نیز اقدام کرد و تمامی تشریفات چنین مراسمی اعم از عکاسی و فیلمبرداری، لباس عروس و داماد، آرایشگاه، ماشین عروس و شام‌ مراسم را برای آن‌ها تدارک می‌بیند تا این زوجین بتوانند به راحتی و با برگزاری یک مراسم ساده و کم هزینه زندگی مشترک خود را آغاز کنند.
این مرد دغدغه‌مند تاکنون برای حدود ۲۰ زوج کم برخوردار جهیزیه فراهم کرده و منابع این اقدامات را صرفا از طریق مشارکت‌های مردمی و خیرین تأمین نموده است.
مرکز نیکوکاری او که اکنون مرکز شهید حاج قاسم سلیمانی نام گرفته است در زمینه ازدواج آسان جوانان گام‌های ارزشمندی برداشته و آقای بوشته درصدد گسترده‌تر کردن فعالیت‌های این مرکز و دستگیری از جوانان بیشتری در امر ازدواج است.
کمک‌ به افراد در زمینه‌های درمانی، تهیه اقلام ضروری زندگی اعم از بخاری، پتو و تانکر آب برای نیازمندان و توزیع بسته های معیشتی میان افراد بی‌بضاعت از دیگر خدمات ارائه شده توسط این مرکز نیکوکاری می‌باشد.