همدلی اهالی محله همدل

حجت الاسلام معصومی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اهالی محله خود را وحدت و همدلی آنها دانست که در بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی رفتار برادرانه بروز و ظهور دارد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد هدایت، محله طالقانی، یکی از محلات کمتر برخوردار شهرستان مرودشت است؛ حجت‌الاسلام ابراهیم معصومی امامت این محله را بر عهده گرفته است.
او می‌گوید با شیوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی مردم این محله نیز پیچیده‌تر شد؛ بنابراین از سوی خیریه محله خانواده‌های آسیب‌دیده و کمتر برخوردار شناسایی شده و برای آن‌ها پرونده تشکیل شد تا بلکه بتوانند بخشی از این مشکلات را مرتفع کنند.
اگرچه منابع مالی مسجد و محله محدود به کمک‌های مردمی است، اما در طول این مدت کمک‌های معیشتی،‌ بهداشتی و آموزشی به خانواده‌ها به صورت مستمر وجود داشته و مردم محله برای حل این مشکلات دست بر دست هم داده اند.
حجت الاسلام معصومی یکی از صفات خوب مردم این محله و مسجد دارد را رفتار برادرانه اهالی آن با یکدیگر دانست که نتایج آن در فعالیت‌های بسیج، کانون فرهنگی، هیأت امناء، هیأت عزاداری و سایر تشکل‌های محله، بروز و ظهور دارد.
وی امیدوار است که در سایه این وحدت و همدلی و با استفاده از ظرفیت‌های مردم و همراهی آنان در اقدامات خوبی صورت گرفته، این برنامه‌ها گسترش یافته و استمرار پیدا کند.
امام محله مرودشت معتقد است که مردم ما دین‌دار و دوست‌دار نظام و انقلاب هستند اما مشکلات اقتصادی و تورم در مقطع فعلی می‌تواند مردم را نسبت به دین بدبین می‌کند.

حجت الاسلام معصومی می‌گوید اگر یک ثبات اقتصادی در کشور ایجاد شود، بسیاری از مشکلات دیگر را می‌توان به راحتی حل و فصل کرد.