مهرواره در شهرستان گراش

حجت الاسلام غلامی نسبت به تمامی مراحل زندگی نیازمندان دغدغه دارد او تاکنون ۶۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند و ۳۵۰ پک لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت تقدیم کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام محمد غلامی متولد سال ۱۳۶۶ و اهل شهرستان گراش استان فارس است که در راستای ترویج ازدواج آسان و کمک به زوجین نیازمند تلاش‌های ارزشمندی انجام داده است.
او قریب به ۸ سال است که در زمینه تهیه جهیزیه برای زوجین نیازمند می‌کوشد و تاکنون قریب به ۶۵۰ جهیزیه به زوج های جوان شهر، زوجین روستاهای تابع و طلاب اهدا نموده است.


اهدای ۱۷ سری جهیزیه به نیازمندان در روز میلاد پیامبر
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل برای روز ۱۷ ربیع امسال نیز ۱۷ جهیزیه دیگر آماده کرده تا دراین روز مبارک به زوج‌های جوان و کم برخوردار اهدا کند که این جهیزیه‌ها شامل ۷ قلم کالا همچون یخچال، جاروبرقی، لباسشویی، اجاق گاز، فرش، ظرف و پتو می‌باشد.
او تمامی اعتبارات لازم جهت انجام فعالیت‌های خیرخواهانه خود را، از خیرین جذب می‌کند و تاکنون هیچ رقمی از هزینه های دولتی صرف انجام اینکار نکرده است.
این روحانی تلاشگر اکنون در مسجد حضرت ولیعصر(عج) فعالیت دارد اما کار خود را در ایام تبلیغی ماه محرم و صفر و از مسجد امام زین العابدین(ع) شهرستان که در آن فعالیت داشت آغاز نمود.
او که نسبت به ازدواج جوانان دغدغه‌مند است تلاش‌هایی در جهت ترویج ازدواج آسان و برگزاری مشاوره‌های قبل از ازدواج داشته است.
این روحانی فعال همچنین به تهیه سیسمونی برای نیازمندان اقدام کرده و آن را میان خانواده‌های بی بضاعت توزیع کرده است.توزیع ۳۵۰ پک لوازم الحتریر به دانش آموزان بی بضاعت
وی نسبت به مشکلات دانش آموزان نیز بی‌تفاوت نبوده و هرسال در ایام شروع تحصیلی، تعدادی پک‌های لوازم التحریر آماده و آن را میان دانش آموزان بی بضاعت توزیع می‌کند که امسال نیز حدود ۳۵۰ پک لوازم التحریر آماده و میان آن‌ها توزیع نمود.
حجت الاسلام غلامی همچنین در سالروز میلاد حضرت رسول اکرم(ص)، ۱۱۰ لباس فرم برای دانش آموزان نیازمند تهیه کرده که در روز ۱۷ ربیع به آن‌ها تقدیم می‌شود.

دیگر رسانه‌ها:

پایگاه خبری معراج نیوز