مهرواره در فراهان

هنوز کسانی هستند که در شلوغی های آخر سال و در آستانه فرارسیدن بهار که اکثریت مردم سخت مشغول خرید عید و آمادگی برای ایام نوروز هستند، دغدغه‌شان شاد کردن دل کودکانی است که چشم‌ به راه کمک خیران و نیکوکاران هستند، تا ذوق و شوق نوروز و خرید عید برای همه کودکان وجود داشته باشد.
حجت الاسلام میرشجاعی با تلاش‌های خود و در آستانه عید نوروز امسال یک هزار و ۸۰۰ جفت کفش تهیه و میان نیازمندان توزیع نمود.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام سید مهدی میرشجاعی متولد سال ۱۳۵۲ و از منتخبین شهرستانی مهرواره محله همدل است که در روستای عباس آباد شهرستان فراهان استان مرکزی به انجام فعالیت تبلیغی مشغول است.
او در طی یکسال اخیر موفق می‌شود از خیرین و کشاورزان روستای عباس آباد، مبلغ ۲۵ میلیون تومان زکات جمع آوری کند و با این مبلغ دیوارهای مسجد، حسینیه و خانه عالم را سیمان کاری می‌کند.
این روحانی تلاشگر در آستانه عید نوروز نیز توانست از خیرین تهران، یک هزار و ۸۰۰ جفت کفش و تعدادی لباس بچه دریافت کند و آن‌ها را به کمیته امداد شهرستان تحویل داد تا میان نیازمندان توزیع نمایند.
او همچنین در یکسال اخیر سه مرحله سبد کالا که ارزش هر سبد ۵۰۰ هزار تومان بود، تهیه کرد و در هر مرحله میان ۲۰ خانوار توزیع نمود و ۱۴ میلیون تومان نیز از خیرین جمع آوری کرد و با آن تعدادی صندلی نماز برای مسجد روستا تهیه نمود.
این روحانی پرتلاش حدود ۲۳ سال است که در این منطقه فعالیت دارد و کلیه اقداماتش به صورت مسجد محور، در مسجد امام زمان(عج) این روستا انجام می‌شود.
او در راستای هدف خود از انجام کارهای خیرخواهانه می‌گوید: طبق فرمایش قرآن و اهل بیت(س)، مسلمانان باید دستگیر نیازمندان باشند، ضمن اینکه هر قدمی که برای نیازمندان برمی‌دارم، برکات و اثرات آن را در زندگی‌ شخصی خود به عینه مشاهده می‌بینم و این برای من اثبات شده است که هیچ کارخیری بی نتیجه باقی نخواهد ماند.
حجت الاسلام میرشجاعی کلیه منابع لازم برای پیشبرد فعالیت‌های خود را صرفا از طریق خیرین مهیا می‌کند و برای جلب اعتماد خیرین گزارش کلیه فعالیت‌های خود را به صورت دقیق به آن‌ها ارائه می‌کند.