مهرواره در چادگان

روحانی پرتلاشی که با کمک اهالی روستا اقدام به ساخت مدرسه در یک روستای پرجمعیت کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام علیرضا انتظاری متولد سال ۱۳۶۱ و اهل شهرستان چادگان استان اصفهان است که توانسته با پیگیری های خود یک مدرسه در روستایی بزرگ با ۳ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت ایجاد کند.
او با راضی کردن کشاورزان توانست زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع از آن‌ها دریافت کند و در این روستا که جمعیت آن رو به رشد است یک مدرسه ایجاد کرد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، افزایش تعداد دانش آموزان و وجود مدارس فرسوده با کلاس‌های کوچک را دلیل روی آوردن به انجام اینکار اعلام می‌کند.


او با رایزنی با آموزش و پرورش توانست هزینه ساخت این مدرسه را مهیا کند و با اخذ واگذارنامه زمین به ساخت آن اقدام کرد.
این روحانی تلاشگر هدف خود از انجام اینکار را توسعه علم و دانش اعلام می‌کند و آن را مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری یکی از مؤلفه های قدرت کشور می‌داند.
او منابع فعالیت‌های خود را از خیرین و برخی از ارگان های دولتی جذب می‌کند و از سال ۱۳۹۴ در این منطقه فعالیت دارد اما عمده فعالیت او از سال ۱۳۹۶ انجام شده است.
این روحانی فعال همچنین با کمک مردم، ارگان‌ها و خیرین اقدام به تکمیل سالن ورزشی روستا کرده که به صورت نیمه کاره باقی مانده بود.
حجت الاسلام انتظاری در این روستا فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی نیز انجام داده و نسبت به برگزاری جشن اعیاد ملی و مذهبی و مراسمات دعاخوانی اهتمام داشته و در ایام کرونا نیز با راه اندازی قرارگاه شهید سلیمانی با همکاری اهالی فعال روستا، به خدمت رسانی و کمک به بیماران پرداخته است.