گزارشی از شرکت کنندگان آذربایجان شرقی در مهرواره

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: بیشترین مسائل مطرح شده آذربایجان شرقی در مهرواره محله همدل مربوط به مشکلات اقتصادی است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران گفت: بیش از ۲۸۰۰ مساله و مشکل توسط مردم با اجرای طرح مهرواره محله همدل در این استان ثبت شده است.

وی با تاکید بر اینکه این طرح در سه بخش شهرستانی، استانی و ملی برگزار می‌شود، ادامه داد: تا ۲۰ خرداد ماه جاری دریافت این مسائل و راهکارهای آنها ادامه دارد.

شعبانی سپس افزود: برگزیدگان در سه بخش شهرستانی، استانی و ملی تقدیر می‌شوند و به سه نفر برتر کشوری نیز هر کدام ۲۰۰ میلیون تومان جایزه اهدا خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ادامه داد: در قالب این طرح مردم برای مشکلات ارسال شده توسط خودشان اعلام آمادگی کردند تا برای رفع مشکلات خودشان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این طرح نشان دهنده رغبت مردم برای رفع مشکلات شهرستانی، استانی و ملی است ابراز داشت: بیشترین مسائل مطرح شده از استان آذربایجان شرقی مربوط به موضوعات اقتصادی، اجتماعی، مذهبی، خانواده و تربیتی است.

شعبانی ادامه داد: در قالب این طرح سه جشنواره شهرستانی برای انتخاب ۵۵۰ مساله برتر، جشنواره استانی برای انتخاب ۶۲ مساله برتر و ۳ نفر برتر در سطح ملی انتخاب خواهند شد.

وی گفت: علاقه مندان باید عدد یک را به شماره ۵۰۰۰۱۷۵ ارسال کنند که لینک ثبت‌نام برای آن داوطلب ارسال می‌شود و داوطلب با اعلام آمادگی برای رفع مشکلات محله‌اش نوع مشارکت خود را هم اعلام می‌کند.

در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری مهر

خبرگزاری شبستان

خبرگزاری مهر