مهرواره در شهرستان بم

خدمت رساني به مناطق محروم و كم برخوردار، در اولويت‌ امور برخی از افراد قرار گرفته که حجت الاسلام رسائی یکی از همین افراد است که نسبت به منطقه کم برخورداری که در آن فعالیت دارد دغدغه نشان داده و در حدتوان برای رفع مشکلات اهالی آن کوشیده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام حسین رسائی متولد سال ۱۳۷۰ و اهل شهرستان بم استان کرمان است که در یکی از روستاهای این شهرستان به عنوان روحانی مستقر، به انجام فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و تربیتی اقدام کرده است.
او در حد توان به مشکلات نیازمندان منطقه رسیدگی می‌کند و نسبت به پیگیری امورات مختلف روستایی که در آن فعالیت دارد همچون آسفالت، رفع مشکل آب و برطرف کردن مشکلات امنیتی آن نیز تلاش‌هایی داشته است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، همچنین اقدام به برگزاری اردو، کلاس‌های قرآنی، کلاس‌های مهارت آموزی و کلاس‌های ورزشی برای نوجوانان روستا کرده است.
او با نصب دوربین در ورودی و خروجی روستا، امنیت را در این منطقه برقرار کرده و با این اقدام خود میزان سرقت از روستا را به میزان چشمگیری کاهش داده است.
این روحانی تلاشگر با جمع آوری کمک‌های مردمی، منابع لازم برای اقدامات خود را فراهم می‌کند و در موارد محدودی دهیاری روستا نیز از برخی از فعالیت‌های آنان حمایت مالی می‌کند.
او امام جماعت مسجد جامع امام حسن مجتبی(ع) روستای خواجه عسکر است روستایی که دارای ۷۰۰خانوار و حدود ۲هزار و ۷۰۰ نفر جمعیت است که حدود ۷۰خانواده آن نیازمند هستند.
حجت الاسلام رسائی حدود ۳ سال است که در این روستا فعالیت دارد و با اولویت بندی مشکلات نیازمندان، سعی کرده خدمات مختلفی را متناسب با نیاز آن‌ها ارائه دهد.
آسفالت روستا، روشنایی معابر، رونق بخشی به ورزش زورخانه‌ای در روستا به عنوان ورزش باستانی از دیگر فعالیت‌هایی است که با پیگیری‌های او انجام گرفته است.