مهرواره در شهرستان باخرز

با تلاش‌ ‌های حجت الاسلام حسن نژاد و با همکاری خیرین و جوانان روستای کردیان ۵۰۰ بسته غذایی تهیه و میان خانوارهای نیازمند این روستا توزیع شد؛ این روحانی تلاشگر همچنین تعدادی از معتادین را از دام اعتیاد نجات داده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام حبیب الله حسن نژاد متولد سال ۱۳۵۵ و اهل شهرستان باخرز استان خراسان رضوی است که تلاش‌های قابل تقدیری در زمان شیوع کرونا در زمینه کمک به معیشت نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا داشته است.
او با هدف خدمت رسانی به جامعه و اجرای فرامین رهبری با راه اندازی مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت(س) و با کمک خیرین و جوانان در زمان کرونا اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی و توزیع آن میان نیازمندان کرده است.
این روحانی پرتلاش از زمان شیوع کرونا تاکنون بیش از ۵۰۰ بسته میان نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع کرده است.
این شرکت کننده در مهرواره محله همدل همچنین در زمینه ترک اعتیاد که عامل مهمی برای فروپاشی خانواده‌ها بود، گام‌های ارزشمندی برداشته و در این راستا‌‌ با تشکیل کارگروهی متشکل از دهیار، شورا و جوانان، موفق به ترک اعتیاد تعدادی از معتادین و برگشت آن‌ها به زندگی شده است.
این روحانی تلاشگر حدود ۵ سال است که در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای کردیان مشغول به فعالیت و خدمت رسانی است روستایی که دارای ۲هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت است که حدود ۱۰۰خانوار آن نیازمند و کم برخوردار هستند.
او در زمینه فرهنگی نیز اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن برای جوانان کرده و برگزاری اردوهای فرهنگی از دیگر اقدامات این روحانی دغدغه‌مند در این منطقه است.
حجت الاسلام حسن نژاد همچنین در شب یلدا به توزیع میوه و موادغذایی میان نیازمندان اقدام کرد و در ایام سالروز شهادت حضرت زهرا(س) نیز برنامه‌‌ی پخت غذای گرم و توزیع میان نیازمندان را تدارک دیده است.