مهرواره در شهرستان کلیبر

حجت الاسلام مهدی‌زاده و همسرش از هیچ اقدامی برای گره گشایی از مشکلات نیازمندان دریغ نکرده‌اند و همواره خدمت‌رسانی به مردم را جزو اولویت امور خود قرار داده‌اند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام علی مهدی زاده متولد سال ۱۳۵۰ و روحانی مستقر شهر آبش احمد از توابع شهرستان کلیبر استان آذربایجان شرقی است که با کمک همسرش توانسته ۵۵ خانواده نیازمند را شناسائی و با کمک خیرین و مردم منطقه براساس نیازهای افراد، مشکلاتشان را برطرف کند.
او می‌گوید: همه ما وظیفه داریم دست در دست یکدیگر دهیم و برای رفع مشکلات نیازمندان در حد توان تلاش کنیم.
این روحانی پرتلاش در مسجد جامع امام زمان(عج) فعالیت دارد و حدود ۴ سال است که به انجام کارهای نیکوکارانه اقدام کرده اما با توجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا در دوسال اخیر فعالیت خود را گسترش داده است.
او منابع لازم برای خدمت‌رسانی به مستضعفان را با همکاری هیئت امنای مساجد از مجالس جمع آوری می‌کند و همسرش نیز او را در این مسیر همراهی می‌کند.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، حساب افرادی که قدرت خرید نان خالی را هم نداشتند و از نانوایی به صورت نسیه نان گرفته و مقروض شده بودند تسویه کرد.


تهیه لباس فرم، کیف، کفش و لوازم التحریر برای دانش آموزان کم برخوردار، توزیع بسته‌های معیشتی، ساخت سرویس بهداشتی، خرید و تعمیر آبگرمکن برای نیازمندان، انجام فعالیت‌های فرهنگی و برگزاری کلاس های احکام برای جوانان از دیگر اقدامات او می‌باشد.
حجت الاسلام مهدی‌زاده همچنین با همراهی یکی از پزشکان شهر، به ویزیت رایگان بيماران نیازمند اقدام کرده و حتی در مواردی با همراهی همین پزشک، هزینه‌ی داروی بیماران کم برخوردار را تأمین می‌کنند.
همسر این روحانی دلسوز نیز همواره در مسیر انجام امور خیرخواهانه، او را همراهی کرده است و حالا این زوج دغدغه‌مند درصددند این رویه را ادامه دهند و تا حد توان برای رفع مشکلات نیازمندان تلاش کنند.