مهرواره در شهرستان سردشت

بانویی که اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی رایگان برای دانش آموزان کم بضاعت کرده است و در حد توان اقداماتی را برای حل مشکلات آن‌ها نیز انجام داده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
کژال عرفانی متولد سال ۱۳۶۸ و اهل شهرستان سردشت استان آذربایجان غربی و از هموطنان اهل تسنن است که اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی رایگان برای دانش آموزان بی بضاعت کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل از سال۹۳ و بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه به شهرستان خود باز می‌گردد و کلاس های ریاضی و قرآن و زبان انگلیسی برای دانش آموزان کم بضاعت برگزار می‌کند.
او برای ایجاد حس رضایت در خود و برای اینکه وقتش بیهوده تلف نشود اقدام به انجام اینکار می‌کند تا بوسیله آن بتواند در حد توان به مردم خدمت‌رسانی کند.
این بانوی تلاشگر قصد تداوم انجام اینکار را دارد و می‌گوید: تا زنده هستم به این کار خود ادامه خواهم داد.
این بانوی تلاشگر آرزو دارد روزی بتواند یک آموزشگاه راه اندازی کند تا به آموزش دانش آموزان نیازمند بپردازد و سپس از همین افراد برای تدریس در این آموزشگاه استفاده کند تا بدین وسیله برای آن‌ها اشتغال زایی کرده باشد.


او علاوه بر تدریس به افراد نیازمند نسبت به مشکلات شاگردهای خود نیز بی‌تفاوت نبوده و برای آن‌ها کلاس های مشاوره برگزار می‌کند همچنین برای افرادی که در خانواده های خود درگیر مشکلاتی هستند با همراهی بهزیستی، مشاوره خصوصی به صورت رایگان برگزار کرده و درحد توان برای حل مشکلات آن‌ها تلاش می‌کند.
خانم عرفانی در سال جاری مشغول تدریس به حدود ۵۵ دانش آموز بی‌بضاعت است و درطی سال های فعالیت خود، دانش آموزان بسیاری از آموزش رایگان او بهره برده اند.
او در پایان گفت وگوی خود، مهرواره محله همدل را برنامه‌ای عالی خواند و گفت: وقتی در این پویش با طرح‌های دیگران روبه رو می‌شوم ایده هایی برای خدمت رسانی به مردم در ذهنم ایجاد می‌شود که از این جهت مشوق بسیار خوبی برای من بوده است.