مهرواره‌ی محله همدل در استان کرمانشاه

معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: با مشارکت مردم تاکنون ۲۰۵۵ مسئله در طرح محله همدل در استان به ثبت رسیده است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل؛ حجت‌الاسلام مهدی کارگر، معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح محله همدل در استان، اظهار کرد: این طرح زمینه‌ساز بیان مشکلات محلات از زبان مردم است و از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا ۲۰ خرداد ادامه دارد.
وی با تقدیر از شرکت‌کنندگان در این طرح، افزود: مردم استان برای ثبت‌نام و درج مشکلات و مسئله‌های محله خود می‌توانند به آدرس سایت به نشانی www.ham-del.ir تا تاریخ یاد شده مراجعه کنند.
معاون فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به اهداف طرح، گفت: هدف اصلی طرح مهرواره همدلی ایجاد نشاط و روحیه خودباوری در بین تمامی اقشار مردم و تقویت موضوع هویت‌بخشی به مساجد و تثبیت جایگاه امام محله به‌عنوان محور فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی است.
حجت‌الاسلام کارگر تصریح کرد: این طرح پیرامون مسائل و مشکلات اقتصادی، اجتماعی، خانواده، تربیتی، مذهبی، اخلاقی، زنان و حقوقی طراحی شده و بر اساس زیست بوم فرهنگی در محل است.
وی در پایان افزود: مردم می‌توانند با مشارکت خود مسائل محل را مطرح و با همیاری امام محله و اهالی برای رفع آن اقدام کنند. تاکنون ۲۰۵۵ مسئله در طرح محله همدل در استان به ثبت رسیده است.

در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری ایکنا