مهرواره در شهرستان شاهین شهر

مرد دغدغه مندی که سعی در ارائه مشاوره حقوقی رایگان به افرادی دارد که توان مالی برای مراجعه به وکلا و مشاوران را ندارند و تاکنون افراد بسیاری را دراین زمینه راهنمایی کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
مجید ابدالی متولد سال ۱۳۶۲ و اهل شهرستان شاهین شهر استان اصفهان است که اقدام به ارائه مشاوره حقوقی رایگان به افراد نیازمند کرده است.
او از سال ۱۳۹۷ به ارائه مشاوره به افرادی که توان مالی ندارند که به وکلا و مشاوران مراجعه کنند پرداخته و از شروع کار خود تاکنون هر هفته معمولا به ۳الی ۴ نفر مشاوره حقوقی رایگان ارائه داده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، در شورای حل اختلاف مشغول به کار است و به مشکلات حقوقی افراد اشراف کامل دارد و همین مسئله باعث شده مردم را در این زمینه راهنمایی نماید.
تاکنون ۹۰ درصد از مشاوره‌هایی که آقای ابدالی به افراد ارائه داده به نتیجه مطلوب و سازش منتهی شده است.
او همچنین به انجام کارهای فرهنگی و مذهبی در محله خود مشغول است و تا قبل از شیوع کرونا مسئول اعزام خانواده های بسیج، جانباز و ایثارگر به مشهد بوده است.
این مرد تلاشگر هدف خود از انجام کارهای اینچنینی را رضایت خدا و خدمت رسانی به مردم اعلام می‌کند و همواره برای رفع مشکلات افراد بویژه در زمینه حقوقی کوشیده است.
او حالا بنا دارد انجام مشاوره به افراد نیازمند را گسترش دهد و از همکاران بیشتری برای ارائه مشاوره به اینگونه از افراد بهره گیرد.