گزارش مهرواره در بجنورد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از ثبت ۶۰۰ مسئله در طرح «مهرواره محله همدل» از تمام شهرستان‌های استان خبر داد.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل؛ حجت‌الاسلام حمید رفیعی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، با اشاره به اینکه تاکنون از ۶۰۰ مسئله در طرح مهرواره محله همدل به ثبت رسیده است، اظهار کرد: طرح مذکور از نیمه دوم فروردین ماه سال جاری تاکنون آغاز شده است و مهلت ثبت نام در این طرح حدود یک هفته دیگر است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بجنورد بیشترین ثبت مسئله را در طرح مذکور داشته است، اضافه کرد: حدود ۱۸۰ مسئله در شهرستان بجنورد به ثبت رسیده است و تمام شهرستان‌های استان در این طرح مشارکت داشتند.
رفیعی با تاکید براینکه از ۲۰ خرداد ماه مسائل ثبت شده به کمیته‌های استانی و شهرستانی ارسال می‌شود، افزود: در کمیته شهرستانی راستی آزمایی مسائل و داوری انجام می‌شود و مسائل تایید شده به کمیته استانی ارسال می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ادامه داد: داوران کمیته استانی پنج نفر متشکل از کنشگران و فعالان اجتماعی و یک نفر روحانی است و در این مرحله یک نفر به مرحله کشوری معرفی خواهد و داوران نیز از صاحب نظران بومی استان انتخاب شده‌اند.
رفیعی در رابطه با بیشترین مسئله ثبت شده در این طرح، اظهار کرد: بیشترین مسائل ثبت شده در حوزه معیشتی هستند و پس از پایان مهلت بررسی مسائل، مسائلی که حل شده است نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

در دیگر رسانه ها:

خبرگزاری ایکنا