مهرواره در شهرستان رودبار

امام جماعت مسجد حضرت ولیعصر(عج) روستای هاشم آباد با همراهی همسرش در راستای دستگیری از نیازمندان، به انجام کارهای خیرخواهانه در حوزه‌های مختلف از جمله عمرانی، فرهنگی و اجتماعی اقدام کرده‌ است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام یعقوب محمدی پور متولد سال ۱۳۷۱ و اهل شهرستان رودبار استان کرمان است که در مسجد حضرت ولیعصر(عج) روستای هاشم آباد بخش جازموریان مشغول به فعالیت و انجام کارهای نیکوکارانه می‌باشد.


او از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در این روستای محروم آغاز کرده و در این مدت توانسته ۶ سرویس بهداشتی برای نیازمندان و ۴ سرویس بهداشتی برای مسجد این منطقه ایجاد کند.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل همچنین با همکاری نهاد پیشرفت و آبادانی و مشارکت مردم، یک خانه عالم را در این منطقه ایجاد کرده و اکنون در حال ساخت دیوار مسجد روستا می‌باشد.
این روحانی پرتلاش به انجام فعالیت‌های فرهنگی نیز می‌پردازد و همسرش نیز او را در این زمینه همراهی می‌کند.
همسر حجت الاسلام محمدی پور به برگزاری کلاس‌های تعلیم و تربیت جهت پیشرفت تحصیلی دانش آموزان اقدام کرده و کلاس‌های تجوید و روانخوانی قرآن را نیز برای آن‌ها برگزار کرده است.
روستای هاشم آباد دارای ۷۰ خانوار است که به گفته این روحانی اکثریت خانواده‌های آن بی‌بضاعت و نیازمند می‌باشند .
امام جماعت مسجد حضرت ولیعصر(عج) اکنون در حال پیگیری برای افتتاح یک پایگاه بسیج در این منطقه است و هماهنگی‌های اولیه آن را انجام داده و تصمیم دارد یک خانه قرآنی را نیز در این منطقه ایجاد کند که در حال فراهم کردن مقدمات اینکار می‌باشد.