مهرواره در شهرستان رودبار

روحانی فعالی که اقدامات خیرخواهانه مختلفی را انجام داده او با تشکیل یک گروه جهادی توانسته ۲۷۰سرویس بهداشتی در مناطق محروم ایجاد کند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام محسن حاجب در سال ۱۳۷۰ در شهرستان کهنوج استان کرمان متولد شد و اکنون در شهرستان رودبار این استان به انجام کارهای خیرخواهانه مشغول است.
او با هدف محرومیت زدایی به انجام کارهای مختلفی همچون تأمین جهیزیه برای زوجین کم برخوردار، توزیع بسته های معیشتی و ساخت سرویس بهداشتی در مناطق محروم اقدام کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، معتقد است که باید توجه بیشتری به مناطق محروم کشور شود و درصدد است خدمات فرهنگی و اجتماعی مختلفی را در این مناطق ارائه دهد.
او در توزیع بسته‌های معیشتی افراد بی سرپرست و ایتام را در اولویت قرار داده و همواره سعی کرده به صورت ماهیانه و هربار بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ عدد بسته میان نیازمندان توزیع نماید.
حجت الاسلام حاجب منابع فعالیت‌های خود را از خیرین جذب می‌کند و از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده است.
این روحانی تلاشگر همچنین با تشکیل گروه جهادی ” سردار دل‌ها ” تاکنون حدود ۲۷۰ سرویس بهداشتی برای نیازمندان در مناطق محروم ایجاد کرده است.
او که به گفته خود طعم محرومیت و فقر را چشیده است اکنون دغدغه‌اش برطرف کردن مشکلات نیازمندان است و سعی دارد در حد توان باری از مشکلات و کم و کاستی‌های زندگی افراد بردارد.