مهرواره در شهرستان رزن

بانویی که نقش خود را در عرصه خدمت‌رسانی به محرومان به خوبی ایفا کرده و بسیاری از اوقات زندگی خود را صرف رسیدگی به مشکلات نیازمندان کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
خانم حاجیه شریفی متولد سال ۱۳۴۶ و اهل شهرستان رزن استان همدان است که از سن ۲۰ سالگی خدمت‌رسانی به مردم و فعالیت در هیئات مذهبی را آغاز کرده و تاکنون نیز نسبت به انجام چنین کارهایی اهتمام داشته است.
او علاقه شدیدی به انجام کارهای مذهبی دارد و اکنون در یکی از حسینیه‌‌های شهرستان فعالیت دارد و در آنجا به برگزاری مراسم در مناسبت‌های مختلف مذهبی و برگزاری کلاس‌های آموزشی اقدام کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، همچنین با رایزنی با خیرین تهران به انجام کارهای خیر می‌پردازد و تاکنون توانسته ۵۰ منزل مسکونی برای نیازمندان ایجاد و تعدادی از منازل آن‌ها را نیز تعمیر نماید.
او همچنین ۵ جهیزیه کامل بع زوجین کم برخوردار اهدا نموده و درصدد است در روز میلاد حضرت زهرا(س) ۱۴ جهیزیه دیگر مهیا و میان نوعروسان بی بضاعت توزیع کند.
فعالیت‌های چشمگیر این بانوی تلاشگر موجب شد تا راه اندازی یک مرکز نیکوکاری به او پیشنهاد شود که اکنون مرکز نیکوکاری حضرت زهرا(س) توسط او ایجاد شده که در آن کمک‌رسانی به نیازمندان و انجام کارهای خیرانه دنبال می‌شود.
خانم شریفی حدود ۲ سال است که این مرکز را راه اندازی کرده و در طی این مدت خدمات مختلفی را به نیازمندان ارائه داده است و بواسطه خدمت‌رسانی به افراد کم برخوردار، ارتباط خوبی با کمیته امداد و سازمان تبلیغات شهرستان دارد.
او در‌روستاهای مختلف همدان خدماتی را در حد توان ارائه می‌دهد و منابع فعالیت‌های خود را صرفا با مشارکت‌های مردمی و کمک‌های خیرین به دست می‌آورد.